• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

⚽🏆Euro 2020, faza e grupeve 🏆⚽

Status
Temë e mbyllur.

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,121
Pikët
113
Me pordhe neper breke.te erdhi zoni Favorit.
Se me acaron TI....
Sa te ....MURRME ka...Nederlande
dhe...Alemania?
Shtttttttttttttttttttttttttt.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Tere k’te fizik k’to Austriaket zero teknike… shikon Italianet fluturojne .😆
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,493
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Perse hyn k’tu atehere ? Apo per te na acaruar ? Ik mo andej tek tema e nates se mire edhe qetesohu. LooL
E para nuk te mar leje ty ku hyj e ku nuk hyj
E dyta ne ste pelqejn ato qe shkruaj ke nje opsion ignore .....mund ta perdoresh
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Do ishte bukur ta mbyllnin 3-0 .😜
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
E para nuk te mar leje ty ku hyj e ku nuk hyj
E dyta ne ste pelqejn ato qe shkruaj ke nje opsion ignore .....mund ta perdoresh
eeee paskeni shkalluar sonte e keni nga fustrimi sic duket … ti the a mbaroi se na beri me dhimbje koke nderkohe une te thashe qe futi nje naten e mire sa lodh koken tende k’tu pa lidhje pas pepinove . LooL
 
Status
Temë e mbyllur.
Top