• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

⚽🏆Euro 2020, faza e grupeve 🏆⚽

Status
Temë e mbyllur.

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,121
Pikët
113
Po qe per....ENJOY
axha do ishte...............MEDIOKER.
Noten.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,701
Pikët
113
Edhe Ju me pampers.po leji vicat
Ti akoma s'po kupton pse ja kan nxjerr atë tabelë komplimentuese. :p

ArnaMutoviç shau një lojtar shqiptar "Të q1fsha atë mamanë shqiptare" dhe u dënua me një ndeshje nga UEFA.
Pastaj pretendon se është serb kur në fakt duhet të jet shqiptar nga mbiemri.
Edhe këta po i thon t'i bëj të fala mamit serbe. :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top