• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 23

  Purple

  V.I.P
  • Postime
   1,456
  • Rezultati i reagimit
   2,292
  • Pikët
   113
 • 11

  Linda

  ❤❤❤❤❤❤
  • Postime
   14,626
  • Rezultati i reagimit
   15,818
  • Pikët
   113
 • 9

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   31,367
  • Rezultati i reagimit
   21,788
  • Pikët
   113
 • 8

  Passion

  V.I.P
  • Postime
   16,417
  • Rezultati i reagimit
   8,406
  • Pikët
   113
 • 6

  Jack

  Welcome autumn ... From Bayswater, London
  • Postime
   5,705
  • Rezultati i reagimit
   4,025
  • Pikët
   113
 • 4

  Nicktjeter

  Per aspera ad astra.
  • Postime
   17,759
  • Rezultati i reagimit
   17,962
  • Pikët
   113
 • 4

  L0v3rm4n

  V.I.P
  • Postime
   7,471
  • Rezultati i reagimit
   10,651
  • Pikët
   113
 • 4

  Punk1

  V.I.P
  • Postime
   11,405
  • Rezultati i reagimit
   12,723
  • Pikët
   113
 • 4

  Eba

  V.I.P
  • Postime
   2,136
  • Rezultati i reagimit
   2,397
  • Pikët
   113
 • 4

  Lois

  Off
  • Postime
   4,268
  • Rezultati i reagimit
   4,451
  • Pikët
   113
 • 2

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   19,338
  • Rezultati i reagimit
   9,499
  • Pikët
   113
 • 2

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,785
  • Rezultati i reagimit
   28,599
  • Pikët
   113
 • 2

  Tiku

  YshForti…. From Kalimthi neper Bote.
  • Postime
   4,825
  • Rezultati i reagimit
   4,303
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   11,993
  • Rezultati i reagimit
   11,587
  • Pikët
   113
 • 1

  Geri

  half man, half amazing 33 From 𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
  • Postime
   2,485
  • Rezultati i reagimit
   4,586
  • Pikët
   113
 • Top