• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

100 mije dollare per videon erotike te Lohan

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS


Lindsay Lohan po perpiqet qe te pastroje imazhin e saj pas skandaleve me drogen dhe lidhjen lesbike me nje femer, por mesa duket, nuk do ta kete shume te lehte.
Sipas disa zerave, ne qarkullim eshte nje filmim erotik i aktores qe mund te shfaqet ne internet. Sipas “Daily Mail”, videoja eshte nje dinamit i paster, pasi ne te, Lindsay shfaqet si askund tjeter. “E deshperuar po perpiqet te nise nje vit me kemben e mbare dhe kjo ishte gjeja e fundit per te cilen kishte nevoje.

Nese videoja del ne internet nepermjet nje faqeje false, avokatet e saj nuk mund te bejne asgje”, shkruan nder te tjera tabloidi. Mesa duket, revista erotike “Hustler” ka ofruar plot 100 mije dollare per filminin 47 sekondesh te regjistruar nga nje kamarier.
 
Top