• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

17 vjeç dhe 55 centimetra i gjatë

fegi

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
362
Pikët
0


17 vjeç dhe 55 centimetra i gjatë
Junrey Balawing është një 17-vjeçar filipinas i cili është i gjatë vetëm 55 centimetra. Adoleshenti mund të shpallet së shpejti edhe si burri më i vogël në botë.
Për këtë duhet të presë sa të mbushë 18 vjeç në datën 18 qershor, në mënyrë që t’i jepet zyrtarisht rekordi Guiness që mbahet për momentin nga Khagendra Thapa Magar, nga Nepali.
Khagendra është vetëm 67 centimetra i gjatë.
Junrey është gati për të thyer rekordin me 12 centimetra dhe për këtë ndihet krenar: “Nëse do jem burri më i vogël në botë do të ishte shumë bukur”

Junrey nuk është rritur më që nga mosha 1-vjeçare, ka probleme me ecjen dhe nuk mund të qëndrojë për shumë kohë në këmbë.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: 17 vjeç dhe 55 centimetra i gjatë

Jeta gjate ne trup te shkurter..:D
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: 17 vjeç dhe 55 centimetra i gjatë

Kete nje i zi e fsheh neper breke.
 
Top