• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

2 vjeçari u mbyllë në kutinë e ëmbëlsirave

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Australiani Cohen Stone (2 vjeçar) nga Perthi, u fut nëpër zgavrën e vogël dhe mbeti i ngujuar në aparatin për ëmbëlsira në këndin e lojërave të një restoranti italian.


Pasi arriti në “parajsën e ëmbël” e kuptoi se nuk ka dalje. Nëna e shokuar Kyra (24 vjeçare) vetëm për një sekondë e kishte harruar djalin.

“Ishim duke luajtur në këndin e lojërave. Shkova deri në tavolinë sepse ushqimi erdhi. Një minutë qëndroi pranë aparatit, kur papritmas u fut brenda”, tha ajo.

Atë menjëherë e mbërtheu paniku filloi ta shtynte aparatin dhe t’i fusë duart nëpër hyrjen e vogël. Cohen ishte ulur qetë brenda në kutinë e qelqtë.

Punëtorët e restorantit nuk mundën ta gjenin çelësin për ta liruar fëmijën kështu që ftuan një mjeshtër. Arritën ta heqin prej kutisë pas 45 minutave.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: 2 vjeçari u mbyllë në kutinë e ëmbëlsirave

Djali duhe te kete te ardhme! Do behet nje Arsen Lupen i ardhshem, me ate zvarrije alla zvarraniku, kjo eshte nje dukuri e mire per te ardhmen e djalit dhe per nenen e papergjegjshme, qe e ka mendjen tek ushqimi dhe harron femijen...
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: 2 vjeçari u mbyllë në kutinë e ëmbëlsirave

O zot o zot keta femijet e sotem dhe vrimen e celsit e kalojne dhe jo ndonje vrim qe eshte me e madhe se e celsit
 
Top