• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

2 vjeçaria duke pirë marijuanë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Janë vërtetë për drithërima imazhet e një video, ku Jessica Gamble, nënë beqare 21-vjeçare, e cila jeton në Cincinnati të Ohajos, filmon me celular vogëlushen e saj 2-vjeçare…


S’ka asgjë anormale, nëse s’do të bëhej fjalë për një moment, kur e mitura thith një cigare me marijuanë.

Ajo e tymos si të ishte një gjë natyrale. Video i është dërguar një miku të gruas dhe është pikasur nga policia, që e arrestoi Jessican, mbi të cilën tashmë rëndojnë tre akuza, njëra prej të cilave korruptim i një minoreni me substanca të ndaluara.

www.youtube.com/watch?v=LBzp-CpHT0MMe siguri do të vuajë një burgim të rëndë prej minimumi 11 vjetësh, pa mundësi për të paguar ndonjë shumë për daljen me kusht.

Gjithashtu, asaj i është hequr e drejta e fëmijës, e cila tani jeton në një familje adoptive. Një histori degradimi social, që përmban brenda një fenomen të vështirë për t’u besuar.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: 2 vjeçaria duke pirë marijuanë

``12````12`` OMG, ky eshte kylmi :mad:
 
Top