• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

20 vjecarja nuk lejohet të futet në lokale

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një 20 vjecare, e ndaluar nga policia për prishje të rendit publik, nuk lejohet të hyjë në baret e Britanisë së Madhe.


Ajo është viktima e parë e Drinking Banning Order, masa e marrë nga Ministria e Brendshme britanike për të penguar abuzimin e të rinjve me alkoolin.

Për dy vjet, Laura Hall, nuk mund të hyjë në asnjë pab, klub ose bar dhe as të blejë pije alkoolike apo t’i pijë në vende publike.

20 vjecarja, edhe pse paralajmërimet e policisë ishin të shumta, ka vazhduar të konsumojë pije alkoolike pa asnjë ndalesë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: 20 vjecarja nuk lejohet të futet në lokale

Kjo Ti fusi Ndonje Xhiro per jashte shtetit :p
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,216
Pikët
113
Përgjigje e: 20 vjecarja nuk lejohet të futet në lokale

Eshte pak ekstrem ky vendim, une them ta lejojne te gezoje ne klubet e Britanis :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,782
Pikët
113
Përgjigje e: 20 vjecarja nuk lejohet të futet në lokale

E paskan mare ne qaf te shkreten :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: 20 vjecarja nuk lejohet të futet në lokale

gjynaf e shkreta do i fusi i __________________ tani e do fle menjen :p
 
Top