• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

25 vjecare po kurohet nga varesia ndaj Coca Cola-s. Pinte 20 kanoce ne dite.

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Lisa McKay ka arritur deri ne ate pike sa pinte 20 kanoce Coca Cola ne dite.

Ishte kaq e varur sa zgjohej edhe ne oren 4 te mengjesit per te shkuar te pinte nje kanoce. 24 vjecarja arriti te peshonte deri ne 120 kile dhe kur shkoi me pushime iu desh te prenotonte dy vende ne avion. Vetem pas nje shetitje shume te shkurter ajo ishte e detyruar te ndalonte pasi i merrej fryma. 20 kanoce Coca Cola ne dite nuk jane pak.

Megjithate Lisa tani po kurohet per tu disintoksikuar; ka bere nje nderhyrje kirurgjike ne stomak dhe ka zhdukur nga shtepia e saj te gjitha kanocet e Coca Cola. Lisa jeton ne Brandon, tani eshte 25 vec dhe ka humbur pothuajse 63 kile.

Ajo ka deklaruar: "Ishte shume e veshtire te ndaloja se piri Coca Cola dhe kisha simptoma te renda mungese kur ndalova. Nderhyrja ne stomak me ndihmoi shume. Qe atehere nuk kam pire me Coca Cola dhe nuk kam per te pire me asnjehere."

Pas nderhyrjes kirurgjike Lisa filloi te hante me pak.

"Megjithate fajin e kishte sasia e madhe e Coca Cola-s qe pija. Nuk e vija re qe sheqeri i Coca Cola-s me shendoshte. Sa me shume te pija, aq me shume deshiroja."
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,564
Pikët
113
Përgjigje e: 25 vjecare po kurohet nga varesia ndaj Coca Cola-s. Pinte 20 kanoce ne d


Lisa McKay ka arritur deri ne ate pike sa pinte 20 kanoce Coca Cola ne dite.

Ishte kaq e varur sa zgjohej edhe ne oren 4 te mengjesit per te shkuar te pinte nje kanoce. 24 vjecarja arriti te peshonte deri ne 120 kile dhe kur shkoi me pushime iu desh te prenotonte dy vende ne avion. Vetem pas nje shetitje shume te shkurter ajo ishte e detyruar te ndalonte pasi i merrej fryma. 20 kanoce Coca Cola ne dite nuk jane pak.

Megjithate Lisa tani po kurohet per tu disintoksikuar; ka bere nje nderhyrje kirurgjike ne stomak dhe ka zhdukur nga shtepia e saj te gjitha kanocet e Coca Cola. Lisa jeton ne Brandon, tani eshte 25 vec dhe ka humbur pothuajse 63 kile.

Ajo ka deklaruar: "Ishte shume e veshtire te ndaloja se piri Coca Cola dhe kisha simptoma te renda mungese kur ndalova. Nderhyrja ne stomak me ndihmoi shume. Qe atehere nuk kam pire me Coca Cola dhe nuk kam per te pire me asnjehere."

Pas nderhyrjes kirurgjike Lisa filloi te hante me pak.

"Megjithate fajin e kishte sasia e madhe e Coca Cola-s qe pija. Nuk e vija re qe sheqeri i Coca Cola-s me shendoshte. Sa me shume te pija, aq me shume deshiroja."
Cope mishi me k sy.Fajin e ka Coca-Cola......dihet.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: 25 vjecare po kurohet nga varesia ndaj Coca Cola-s. Pinte 20 kanoce ne d

hahahahahahaha sa gallat jan keta ore ..pse aq injorante paka qen kjo mos e diktonte me pare ate gje lol
 
Top