• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

3+3= Ti

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Te dashur miqte e mi forumiste,isha duke menduar edhe nje teme e tille mu duk nje menyre interesante per te njohur paksa njeri tjetrin,megjithese per ata qe kane kohe qe jane member te ketij forumi kane krijuar paksa relata me njeri tjetrin...However,ketu mund te shkruani 3 aspekte negative dhe 3 aspekte pozitive te karakterit tuaj.....By the way,do kemi mundesi te njihemi me teper me njeri tjetrin...

Psh,po e nis une :

3 aspektet pozitive
E adhurueshme per ate qe me njohin
Teper e vendosur ne vetvete(gje qe me ndihmon te arrij gjithmone synimet e mia)....
Simpatike....

3 aspektet negative
Paksa impulsive
Kokeforte( jo gjithmone eshte ne favorin tim)...
Sa e mire ,aq edhe nevrike

Vetem qendroni realiste
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
3 Aspektet pozitive
1- I respektushem me te gjith
2- Tolerant
3- Dashamires

3 Aspektet negative
1- Shume serioz (Ndonjeher)
2- Inatci (Gjyshja me thoshte Gjerman kur isha i vogel:D)
3-
I sinqert (gje qe sme pelqen te jem me te gjith , por smund te bej dot ndryshe )
:)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: 3+3= Ti

Pozitive:

E respektueshme!
E komunikueshme!
Elokuente!

Negative:

Impulsive!
Indiferente me persona qe ndoshta nuk e meritojne nje sjellje te tille!
Strikte edhe ne aspektin sentimental!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: 3+3= Ti

Negative...
Impulsive
Dua tme dali e imja saher
Acarohem ngaher aty kur sduhet

Pozitive:
E sinqerte **Mbase me shum se 'cduhet *
Bashkepunoj
Jam maniake ne kuptimin e mir te fjales :)

**tjerat her tjeter ;)
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: 3+3= Ti

pozitive....
fizikisht perfekte
mentalisht gjeni
sentimentalisht e persosur
-urra-

negative
skam
skam
e kom myt me kto me lart
``7````7``
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: 3+3= Ti

ahhahahahahhahah remember , je shume funny -urra-

pozitive:
1) jam shume gazmore(kuptohet me ata qe dua :p)
2) e cilter
3) jam hard worker/punoj shume

negative:
1) fal shume kollaj ( dhe per kete gje me vjen shume inat )
2) s'te bej mik/mike kollaj
3) jam shume e ndjeshme/prekem menjehere

eh kshu kshu :p
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: 3+3= Ti

3 aspektet pozitive:
E dashur(e afrueshme)
Pershtatem shpejt me ambjentin qe me rrethon
E drejt

3 aspektet negative:
Nevrike
E ndjeshme
Teper e sinqert :S
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: 3+3= Ti

Pozitive
Di te degjoj
Di te flas
Di te buzeqesh kur me duhet te qaj :)

Negative
S'kam force te beje ate qe dua
kur edhe ku dua
Nga fiziku :p :p S'kam pasqyre as ke ashensori :p :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: 3+3= Ti

-mendon-...

"fitohem" lehte >>>> (jam f.sipas temes perkatese ne forum) ......:O

nuk "shitem" kurre

nuk "blihem" lehte


3+3= Ti ( i bera me oferte merr 6 "paguan" 3) ...... :p

ok..ok !
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: 3+3= Ti

Total negativ.
Me shifra nuk me jepet,prap algjeber..
Por kam memorje te cmendur per shifra.
äg
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: 3+3= Ti

``respect``Teme vertet e goditur kjo.
*Just myself* Te pergezoj. Tema e pare qe me ben te marr nje pit-stop per tu menduar... mendohem sepse vertet qe e paskam te veshtire te zgjedh dy skuadra te forta te karakterit tim per ti vene me pas te luajne kundra njera tjetres per nje fitore te pa arritshme!
Teper e veshtire te jesh orendreqesi i jetes tende!


- Largpames ( Gjendem i pakenaqur me ckam. gjithmone ne kerkim te horizonteve )
- Elokuent e me nje fjalor te pasur ( gje kjo qe me lejon te marr cka dua nga bashkebiseduesi )
- Karakter i forte e karizmatik ( sme lejon te ndalem ne rrugen qe nis sado qorre qofte ajo )


- Enigmatik ( Vendos gjithnje zhurmues ne lidhje me te tjeret per te ndaluar procesin njohje )
- Ironik ( Me pelqen humori anglez )
- Mendimtar i tepruar ( Me ben te ndjehem vertet keq shumicen e rasteve )


Ps; Do ta kisha pasur shume me te lehte nese s'do te flisja per vehten.

Exit... Sme shihni me ketu!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: 3+3= Ti

Pozitive:
Me pelqen te jem e qeshur.
Shof punen time jo tjerve.
Drejtesia fiton gjithemone.


Negative:

Besoj shume shpejt.
Me ngel hatri..
Nevrike por qe dij te fal.

etj..shume :)
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: 3+3= Ti

Una jam 0 + 1 = njish! :d
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: 3+3= Ti

Une jam gati perfekte..vetem se jam pak nevrike, e dhunshme, dembele, kokeforte..detaje..s'jane te rendesishme...;)
 
Top