• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

3 këngëtaret seksi, në sulm ndaj ELITA 5?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sigurisht që nuk është e vërtetë, pasi Elita 5 mbetet ndër idhujt e publikut shqiptarë dhe vetë atyre.


Soni Malaj, Çiljeta Xhilaga dhe Elvana Gjata janë parë shpesh në koncerte të përbashkëta me ta dhe kjo shuan çdo dyshim për rivalitet. Përkundrazi, nga fotoja që shohim, bindemi se ata janë miq të mirë, aq sa nuk u mungojnë shakatë me njëri tjetrin.

Ndërkohë që Soni duket sikur do të qëllojë një prej pjesëtarëve të grupit Elita 5; Çili dhe Elvana pozojnë me dy gishta, duke shprehur hapur dhe preferencat e tyre politike. Në fakt, sikurse shihet, fotoja është shkëputur nga një koncert i Partisë Demokratike ku sikundër ndodh shpesh artistët mblidhen bashkëForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: 3 këngëtaret seksi, në sulm ndaj ELITA 5?

ooooooooooooooooooo ma paskan mar naper kembe adhursin tim te muzikesssssssss :(:(:( /me qan me te madheeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,412
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: 3 këngëtaret seksi, në sulm ndaj ELITA 5?

Gazetaret skan ca me bo dhe nxjerin nai gjo te re perdite si e si me mbush faqet e gazetave lol
 
Top