• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

44 vite martese pa femije, ne moshen 64 vjecare lind trinjake

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Eshte ne gjendje te mire shendetesore indiania qe disa dite me pare solli ne jete 3 femije, dy djem dhe nje vajze. Indiania i lindi femijet ne moshen 64 vjecare, duke u bere keshtu gruaja me e vjeter ne bote qe sjell ne jete trinjake.

Femijet, qe kur linden ishin nga rreth 1 kile, vazhdojne te jene ne qendren e kurimit ne Rohtak, ne shtetin Haryana. Ndersa mamaja e tyre, qe ne 44 vite martese nuk kishte bere dot femije, e ka marre veten shume shpejt.

Shtatezania e saj u mundesua nga nje Qender fertiliteti kombetar, me nje teknike te avancuar te fekondimit in-vitro. Bashkeshrti i gruas, Deva Singh, 64 vjec, ka deklaruar entuziast per gazetat: "Bhateri ka realizuar enderren time qe te kisha femije dhe t'i jepja trashegimtare familjes time."

"Kur e kuptova qe ajo nuk mund te me jepte femije, u martova serish." - tha ai. "Por edhe te dyja grate e tjera nuk ngelen shtatezane." "Jam shume i lumtur tani." - tha ai. "Dhe jam i vendosur te bej gjithcka te mundem qe te rris te lumtur 3 femijet e mi."
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: 44 vite martese pa femije, ne moshen 64 vjecare lind trinjake

Kot sthone i durruari i fituari...hahaahahah lol...Ca ste degjojne veshet dhe ca nuk te shikojne syte :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: 44 vite martese pa femije, ne moshen 64 vjecare lind trinjake

Ka rendesi qe jane te lumtur dhe kan ate qe kan deshiruar me koh..ska rendesi mosha
 
Top