• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

50 Cent i përkushtuar për albumin e ri

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
50 Cent është betuar se nuk do t’i shkurtojë flokët derisa të përfundojë incizimin e albumit të ri, i cili titullohet “The Return of the Heartless Monster”.
Reperi aktualisht është duke punuar në albumin e tij të pestë, ndërsa nuk dëshiron ta mbajë stilin e tij me flokë të shkurta derisa të kompletohen këngët.“Curtis nuk do t’i shkurtojë flokët derisa të kryhet albumi...”, ka shkruar 50 Cent (Curtis Jackson) në faqen e tij në Twitter.

50 Cent shpreson që ta arrijë sërish suksesin që pati me albumin e tij debutues “Get Rich or Die Tryin”, duke qenë se vitet e fundit e ka lënë paksa prapa muzikën për t’iu përkushtuar aktrimit.
 
Top