• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

5G ?! Epoka e Matrix

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,345
Pikët
113
Njerezit ishin dhe kundra makinave kur dolen makinat e para...sepse makinat trembnin kuajt asokohe 😆
Edhe kur dul Iphone ne fillim me touch screen u ankojshin katunart qe tash gishtat ne hund nuk po i fusim se po naj merr kohen Iphone :D
 
Top