• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Nje burre 64 vjecar, Armand Pacher eshte arrestuar ne Miami per abuzim te rende me kafshet. I moshuari eshte akuzuar te kete bere seks me qenin e tij. Akuza eshte bere pasi burri, duke folur me asistentin e veterinerit te qenit te tij, i ka rrefyer: 'Nuk kenaqet me kur bejme seks!'

Analizat tek qeni kane zbuluar shenja te aktivitetit seksual, duke konfirmuar keshtu rrefimin e burrit. 64 vjecar rrezikon 5 vjet burg.

Ne fillim ajo fraze e tij mund te dukej si batute, ashtu si mundoi me pas i akuzuari ta trajtonte. Por ne te vertete, rrefimi i tij ishte i vertete. Pacher, ish drejtues i nje agjesie sigurimi, ishte ankuar sepse qeni, nje alan qe mban emrin e Christie Brinkley, ' nuk kenaqej kur benin seks'. ''Ndoshta ndodh pasi ne ditet e fundit me mungon energjia.' - ka kembengulur ai.

Asistenti i veterinerit, duke dyshuar ne frazen e te moshuarit, vizitoi qenin e pergjigja e analizave konfiromi afermimet shokuese. Ne fillim Pacher u mundua te mbrohej duke thene se ishte vetem nje batute. Por perballe provave mjekesore nuk mundi te kundershtonte me.
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

hahahahahahhah belle urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

phuuu...burr leshi.....
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Ja paska nxjerr shkumën qenit të shkret :p
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Edhe kete se kisha degjuar ndonjher ... boooo
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Wtf ....
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,256
Pikët
113
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

E keqja nuk eshte tek seksi qe bente me qenin , por kur bente sex a perdorte condom apo jo , se atehere do vinte per m*t qeni kur themi ne Shqiperi .
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Po femrat qe bejne kete veprim pse nuk i therin te gjitha ....?
keta njerez duhet varur as kafshet si lene rehat
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

:O :O :O

i paska shit drut ky ...``6``
 

trestenik

Heavy Metall
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
735
Pikët
0
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Pihhhhhhiiii,sa qeni asht ne ket bot!!!!!!!
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Dashuria nuk njeh kufi..!
Gjynof qeni shkret;nuk qeka kenaqur kur bente seks.
 

fegi

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
362
Pikët
0
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Shume njerze ne evrope mbajne qene me shume per s....
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,366
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

Dashuria nuk njeh kufi..!
Gjynof qeni shkret;nuk qeka kenaqur kur bente seks.
eshte shtuar shume numri i zonjave qe mbajne qener edhe ketu ne shqiperi...me perpara mbanin mashkullin ne vend te qenit ndersa tani kane kaluar direkt te qeni,nuk e preferojne me mashkullin...prite kur te na dale ndonje krijese gjysem qen gjysem njeri tani se nuk perdorin as kondom...
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

U e hengert mortja ,ketij duhet t'ia presesh deri ne rreze.
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: 64 vjecari bente seks me qenin, arrestohet

eshte shtuar shume numri i zonjave qe mbajne qener edhe ketu ne shqiperi...me perpara mbanin mashkullin ne vend te qenit ndersa tani kane kaluar direkt te qeni,nuk e preferojne me mashkullin...prite kur te na dale ndonje krijese gjysem qen gjysem njeri tani se nuk perdorin as kondom...

Po ja shiko faktet ti,kot nuk thone mashkulli shoku i qenit lol
 
Top