• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

7777 përqafime në 24 orë

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden

Një 51 vjeçar nga Ohaio, ka festuar në mënyrën më origjinale e të veçantë ditën e Shën Valentinit këtë vit. Plot 7777 përqafime në 24 orë është rekordi që ai ka vendosur.
Jeff Ondash, theu këtë rekord, tw dielën, teksa përqafonte njerëz jashtë Hotelit Kazino “Paris”, të Las Vegasit.
Ondash dëshiron që të shpallet rekordmen i përqafimeve, sepse do që të ardhurat e marra nga çmim t’ia japë Shoqatës amerikane të Zemrës, ku ai është i angazhuar mbas vdekjes së të atit dhe të vëllait nga problemet e zemrës.
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: 7777 përqafime në 24 orë

e po kjo seshte menyre origjinale e ka ber me plan qe te shpallet rekordmen
 
Top