• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A besoni ne zot...?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Per vete besoj thjesht jo deri ne extrem.
Ju...?
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A besoni ne zot...ë

Un per vete nuk besoj fare . nuk besoj as ne egzistencen e zotit . Per mendimin tim ska zot fare :D
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: A besoni ne zot...ë

Sigurisht qe PO , Eshte e vetmja gje ne bote qe besoj me shume se cdo gje tjeter !
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: A besoni ne zot...ë

zoti esht nji dhe kush sbeson ja presim koken ne emer te allahut
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A besoni ne zot...ë

Ku e shikoj ti qe me ka ndodh dicka ë
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: A besoni ne zot...ë

Te dyja ishin pergjigjet e tua .........
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A besoni ne zot...ë

po :D dhe te dyja Pohojn qe un nuk besoj ne zot :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A besoni ne zot...ë

Per cdo gje mund te nderroj mendim pervec se besimit ne zot :D me duket pa lidhje te besosh ne dicka qe nuk dihet egziston apo jo . perderisa egzistenca e tij nuk eshte provuar dhe ska per tu provuar asnjihere un skam pse besoj ne gjera apstrakte :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: A besoni ne zot...ë

Njeqind perqind jam dakort me sa me lart
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A besoni ne zot...ë

Ej se na marrin inat pastaj se keta te gjith besojn :p sduhet me postu me te kjo tem :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: A besoni ne zot...ë

Poshte censura. ``16``

Nuk besoj dhe Pike :p
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: A besoni ne zot...ë

Une besoj ne nje zot dhe ne asnje fe , Dhe askush ska te drejte te thoj qe nuk beson , Cdo njeri nese e gjen veten ngushte per dicka apo ne nje situate THot : O Zot o zot o zot , ateher si ka mundesi qe ky njeri nuk beson ne zot nese ky njeri e permend kete krijes te mbinatyrshme sa her qe ndodhet ne nje situate te veshtire ë Besoj dhe shume madje , Nuk kam kundershtim per ata qe nuk besojne , por fakti qe ata qe nuk besojne e permendin ate ne cdo situate me ben te mendoj se edhe ata qe e shprehin mosbesimin ne zot Thell thell besojne ne egzistencen e tij ...
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: A besoni ne zot...ë

hajde teme hajde bravo meri dhe romanisti ju mbeshtes :)
edhe une jam me mendimin qe nuk ka skam si besoj ne dicka pa lidhje sic eshte muhabeti ketij Tipit
sa e sa here e kemi ber debat gjithkush ka te drejte te shprehe ate qe ndjen Ate qe DOO
une them skam nje tjeter thot ka le ta mbaje kuptohet
kujt ti djegi :) ose te dali me fakte te thote PSE KA :)
 
Top