• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A derdh lot një mashkull?

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
A qajne meshkujt per dashurineë

Si mendoni, a qajne meshkujt per dashurineë
Po ju djemte e forumit tone a keni qare ndonjehereë
Shprehuni lirshen, nuk eshte turp n.q.s keni qare :)

Pres pergjigje te sinqerta :)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: A qajne meshkujt per dashurineë

une per vete deri tani skam ndjer dicka te fort dmth sjam dashuruar aq shume mbas nje femre sa per me qajt...por nese e do vertet nje person cdo njeri qan qoft mashkull por edhe femer:D
 

omelsina_dr

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 15, 2009
Postime
1
Pikët
0
Titulli: A qajne meshkujt per dashurineë

qajn e ca tqajtme biles,me shum se femrat kur duan dike me shpirt,,,,,,(e kam nga eksperjenca)edhe pse nuk me pelqejn cunat qe qajn
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Besoj Se E Keni Gabim Deri Diku Sepse Mashkullit Nuk I Qan Syri, Por I Qan Zemra E Lenduar Qe Nuk Gjen Dot Me Sherim Dhe Mbyllet Ne Heshtjen E Zymte Per Nje Far Kohe Shum... Te Gjat
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: A qajne meshkujt per dashurineë

Ore Scarface cunat qajne.......lere ate muhabet ti bla bla.....dhe nuk po them vetem kur jane te pire :p Po qajne edhe kshu kur sjane te pire........e mua sme vjen keq hic ne fakt se koka ben koka peson :p
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: A qajne meshkujt per dashurineë

qajne posi......... nuk qajne per dashurine qajne se nuk gjejne dot nje tjeter direkt
looooooooool
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: A qajne meshkujt per dashurineë

no cuz most of then are selfish !!!!!!!!
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: A qajne meshkujt per dashurineë

E neqoftese kan ndjer ashurin e vertet qajne
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
a derdhin meshkujt lot??????

si mendoni ju a derdhin meshkujt lot per dashuri??????????
 

DREJTORI

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1
Pikët
0
Përgjigje e: a derdhin meshkujt lot??????

Meshkujt qajne pa lote.Qajne me alkool,cigare,droge,,heshtje.
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: a derdhin meshkujt lot??????

Kur i derdhim i derdhim lotet ne jo ashtu kot si puna e femrave.I kemi lotet te shtrenjte per dike qe e kemi konsideruar te shtrenjte:D
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: a derdhin meshkujt lot??????

Normal qe po....secili qe ka ndjenja derdh edhe lot...qoft mashkull ose femer..
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: a derdhin meshkujt lot??????

edhe meshkujt derdhin lot per dashurin kam pare me syt e mi .... ishte nje deshmi qe vertet me do sepse nje djale nuk derdh lot lehte per nje vajze ................
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: a derdhin meshkujt lot??????

Njerez jemi..eshte njerzore te qashe dhe te qeshesh...
ndjenjat emocjonet...gezimet dhe lendimet shyqyre zotit nuk njohin diferencim gjinishe ..nuk diskriminojne si rrjedhoje dy anet lotojne qofte mashkulli qofte femra....
 
Top