• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga ju??

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Normal qe do e kisha, pse ku jemi ktu ne U.S.A???????
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Aspak sdo e kisha problem :)
 

lediooo

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
10
Pikët
0
Titulli: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga

nuk do e kisha fare problem ,feja eshte gjeja e fundit qe do shikoja tek nje femer
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

une per vete e kam problem!! dua te jem me nje fe qe kam une :) sepse deshiroj te vazhdoj te njejten fe dhe ne nje te ardhmen e femijve te mije!! dhe do kem mirekuptim me shum me partnerin tim!!

ju respektoj dhe juve me lart !! kiss
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Sea mesa kuptoj qenke besimtare e flakte ti :p prsh : kur del me dike ti edhe te pelqen e pyet se cfare feje je nqs se nuk eshte i fese qe je dhe ti ateher ndahesh ti ? ? :p un per vete jom ateist :D kshuqe feja sme intereson fare :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Nuk do ta kisha prb fare nese i perket nje feje tjeter, mjafton mos te ma inponoj dhe mua fene e tij,
dmth qe te mos me detyroj dhe mua te besoj me doemos ne fene e tij. (Une nuk besoj as ne fe dhe as ne zot)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Une do e kisha problem dhe shume nuk mund te arrij te jetoj me nje person te nje feje tjeter e sidomos te jetoj me nje ateiste
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Siç po shihet ne teme , vajzat myslimane nuk duan askend tjeter perveç te fese se tyre ndaj per ate qe nuk eshte mysliman vete , ato nuk jane te keshillueshme .

Kaq permblidhet dilema e temes .
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Personalisht,se kam problem fare...
Me fantazmat nuk mundem.
Shqip,ateist.
I fiksuar!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Siç po shihet ne teme , vajzat myslimane nuk duan askend tjeter perveç te fese se tyre ndaj per ate qe nuk eshte mysliman vete , ato nuk jane te keshillueshme .

Kaq permblidhet dilema e temes .

Domosdo daniel ti me nje person qe kerkon rregulla ne familje nuk jeton dote se je mesur te shkosh lule me lule e te besh sipas qefit tend gjithnje

Perkundrazi daniel vajzat muslimane me sa kem pare une duhen me shume se ato jo besimtaret

ahhhhhhhhhhh dhe ne duam nje njeri te besimit ton sepse nuk duam te kemi ne krah nje person qe shkon ose qe ka shkuar me lloj e lloj femrash[/quote]
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Unejsa mos e ngaterro e dashur kekun me byrekun ;) Ne kte bot ka njerez qe jan ateist dhe jane njerez
me karakter, personalite shume me te paster se nje njeri qe i perket nje feje te caktuar (mysliman, orodoks, katolik, etj) dhe anasjedhtas,
ky justifikimi jot me duket si pa lidhje :)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Ku me njeh ti mua qe te flasesh se me sa femra shkoj kur jane burrat tuaj myslymane qe ju abuzojne nga kater njeheresh dhe ju e pranoni kete gje ?

Po ju pranoni martesa edhe me kusherinj , ashtu siç ka bere profeti , biles edhe ne mosha te mitura qe nen dhjete vjeç , lere mos me bej te flas tani .

Une dua bukurine shqiptare dhe i kam premtuar vetes qe nuk do te marr femer te huaj e as me kulture te huaj , as ortodokse qe e mban veten minoritare e qe flet greqisht ne vend te shqipes e as myslimane qe flet arabisht ne vend te shqipes e mbulohet si ne shkretetire .
 
Top