• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 3

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,554
  • Rezultati i reagimit
   79
  • Pikët
   48
 • 3

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,656
  • Rezultati i reagimit
   1,845
  • Pikët
   113
 • 2

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,607
  • Rezultati i reagimit
   1,864
  • Pikët
   113
 • 2

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,372
  • Rezultati i reagimit
   2,953
  • Pikët
   113
 • 2

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,703
  • Rezultati i reagimit
   3,261
  • Pikët
   113
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   55,749
  • Rezultati i reagimit
   8,336
  • Pikët
   113
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,372
  • Rezultati i reagimit
   4,201
  • Pikët
   113
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,600
  • Rezultati i reagimit
   4,188
  • Pikët
   113
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,556
  • Rezultati i reagimit
   1,719
  • Pikët
   113
 • 1

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,365
  • Rezultati i reagimit
   575
  • Pikët
   113
 • 1

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   5,887
  • Rezultati i reagimit
   669
  • Pikët
   113
 • 1

  Noe

  Mi vida
  • Postime
   4,300
  • Rezultati i reagimit
   57
  • Pikët
   48
 • Top