• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A e gjeni dot?

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Nje here nje baba shume i pasur qe kishte tre djem shume te mire , beri nje vetvrasje por djemte e tij ishin shume cuna te mire dhe te respektueshem.

Kur u be funerali te tre djemte ishin aty duke bere secili veprime te ndryshme.

Djali i madh ishte duke ndejtur shume serioz.
Djali i dyte ishte duke qare me koken ulur.
Por djali i fundit ishte duke qeshur .

Kush nga keta tre vellezer e kishte vrare babane ?
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Nje here nje baba shume i pasur qe kishte tre djem shume te mire , beri nje vetvrasje por djemte e tij ishin shume cuna te mire dhe te respektueshem.

Kur u be funerali te tre djemte ishin aty duke bere secili veprime te ndryshme.

Djali i madh ishte duke ndejtur shume serioz.
Djali i dyte ishte duke qare me koken ulur.
Por djali i fundit ishte duke qeshur .

Kush nga keta tre vellezer e kishte vrare babane ?
Alkoma , sa vetvrasje mudet ti bej njeriu ne jeten e tij normale ? :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Asnjeri,por mendoj qe i treti qeshte me dy te paret!
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Alkoma ai beri vetvrasje apo e vrane djemt, apo mos valle kjo eshte dhe enigma qe ai vrau veten dhe nuk e vrane djemt? Nuk e di.. jam une i trashe apo kjo barcoleta eshte per te trashe...:d
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Alkoma ai beri vetvrasje apo e vrane djemt, apo mos valle kjo eshte dhe enigma qe ai vrau veten dhe nuk e vrane djemt? Nuk e di.. jam une i trashe apo kjo barcoleta eshte per te trashe...:d
Me vjen keq por ti duhet te japesh pergjigjen , jo te besh pyetje.
 

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
Përgjigje e: A e gjeni dot?

aty thuhet bëri vevraje, këtu sbohet fjal për vrasje
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Tashti, po sikur te mos e kishte vrare veten cili nga djemt do e kishte vrare?

:D
 

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Cili është ndryshimi ndërmjet kafshëve dhe njerzve?, duke përjashtuar pamjen fizike
?????????? :) :)
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: A e gjeni dot?

nga "sinqeriteti" :p
njeriu thote : sa me shume i njoha njerezit, aq me shume i dua kafshet. (genjen)

kafsha do, vetem njeriun qe njeh.

-profesor-
Mos eshte kjo nje nder ato fjalet e urta qe jan kot ?!

Sa per temen pa lidhje me duket .
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,614
Pikët
113
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Ç'far ndryshimi ka Sali Berisha nga majmuni???????
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,614
Pikët
113
Përgjigje e: A e gjeni dot?

Ç'far ndryshimi ka fatorinoja e autobuzit nga kali i karrocës???
 
Top