• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A eshte Islami zgjidhje per njerezimin - Dr Zakir Naik

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,687
Pikët
113
Njeriu kurre nuk do te reshte sepse gabimi eshte njerezor.
 
Top