• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 12

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   4,829
  • Rezultati i reagimit
   2,444
  • Pikët
   113
 • 8

  DeuiD

  Super Anëtar
  • Postime
   152
  • Rezultati i reagimit
   40
  • Pikët
   28
 • 6

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   8,661
  • Rezultati i reagimit
   1,120
  • Pikët
   113
 • 6

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,281
  • Rezultati i reagimit
   3,235
  • Pikët
   113
 • 5

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   15,007
  • Rezultati i reagimit
   3,722
  • Pikët
   113
 • 5

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   34,456
  • Rezultati i reagimit
   6,134
  • Pikët
   113
 • 4

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,243
  • Rezultati i reagimit
   1,449
  • Pikët
   113
 • 4

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,884
  • Rezultati i reagimit
   5,434
  • Pikët
   113
 • 4

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   10,993
  • Rezultati i reagimit
   2,560
  • Pikët
   113
 • 4

  rowe

  Banned
  • Postime
   14,175
  • Rezultati i reagimit
   3,329
  • Pikët
   113
 • 3

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,610
  • Rezultati i reagimit
   2,163
  • Pikët
   113
 • 3

  Musachia

  Super Anëtar
  • Postime
   152
  • Rezultati i reagimit
   81
  • Pikët
   28
 • 2

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,651
  • Rezultati i reagimit
   2,147
  • Pikët
   113
 • 2

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,884
  • Rezultati i reagimit
   751
  • Pikët
   113
 • 2

  legjenda

  V.I.P From MAQEDONIA VERIUT
  • Postime
   4,208
  • Rezultati i reagimit
   590
  • Pikët
   113
 • 2

  Ghostrider

  V.I.P
  • Postime
   2,958
  • Rezultati i reagimit
   1,928
  • Pikët
   113
 • 1

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   2,588
  • Rezultati i reagimit
   3,242
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,114
  • Rezultati i reagimit
   2,429
  • Pikët
   113
 • 1

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,425
  • Rezultati i reagimit
   1,816
  • Pikët
   113
 • 1

  MR ZEID

  ALLAHU EKBER From DALLAS TEXAS
  • Postime
   296
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   18
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,092
  • Rezultati i reagimit
   3,628
  • Pikët
   113
 • 1

  Honest

  Anëtar i ri
  • Postime
   5
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Ajana87

  V.I.P From Tetove
  • Postime
   4,944
  • Rezultati i reagimit
   2,784
  • Pikët
   113
 • 1

  Khaleesi

  V.I.P
  • Postime
   6,881
  • Rezultati i reagimit
   1,099
  • Pikët
   113
 • 1

  Kurt

  ———>
  • Postime
   6,412
  • Rezultati i reagimit
   1,459
  • Pikët
   113
 • 1

  ciarli

  Super Anëtar
  • Postime
   329
  • Rezultati i reagimit
   32
  • Pikët
   28
 • Top