• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Sa Per % eshte kunsumi ne kohet e fundit ne Shqiperi nga rinia shqiptare ??

Komentin tuaj ju lutem
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Vallai ka fillu te rritet numri i kodoshave
barin e thithin me lulle
hundet i jan bo si grope gelqereje nga kokaina

ec mo e kan kap veten:p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

aha, ka plas keq neper shkolla te mesme :(
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

po rritet nr i te rinjeve qe konsumojne droga te ndryshme.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

Sjetoj ne Shqiperi po kam njerez andej e me tregojn plus infot s'marojn kurre neper gazeta e Tv mendoj se per aq pak sa eshte Domage te rinjte tan te perfundojn narkotike....
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,493
Pikët
113
Përgjigje e: A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

Per fat te keq po :(
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

Konsumohet dhe shkakur kryesor eshte shoqeria si dhe nje adoleshent duke pire droge alkool duhan etj mendon se do behet gangster... Injorance :(
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Mendoj se sa po vjen dhe shtohet numri i perdoruseve te drogave ne shqiperi , Shkaku ? Ka shume ....
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

Kjo eshte nje tem shum e flakt per rinin shqiptare. Rinia e sotme pothuajse gjysma e tyre e ka mbeshtjen tek Duhani apo Hashashi ndoshta dhe ne te tjera lende narkotike. Rinia sotme nuk ka nje mbeshtje nga familjet apo nga vet shteti. Shpesh her un vet personalisht kur kaloj rruges per ne shtepi ndjej aromen e hashashit. Ne moshen time kur un isha ne shkollen 8-vjecare kto gjera nuk ndodhnin. Brezi qe po rritet ditet e sotme ka dal nga rruga e duhur. Nuk kan me kontrroll. Shaku qe i shtyn keta per te perdorur lende narkotike esht fakti i merzitjes dhe i vetmis. Te jem i sinqert un vet kam provuar nje nga kto lend narkotike dhe pothuajse per 3 muaj nuk dija se ku isha. Diten qe un vendosa ta le e mos ta di se cfar esht droga apo ajo qe un konsumoja jam totalisht i lirshem dhe vertet me mir nga ca isha ne kohen qe un e pija. Te jesh perdorues i lendeve narkotike esht dicka shum e rend per shoqerine ton. Te ben vetem shoqeria e keqe e kesaj kohe. Te ben ekonomia dobet. Te bejn shum faktor. Mir do ishte qe nje i ri i diteve te sotme te kishte ate qe quhet mbeshtetje te fort e jo tejkalime te njerzizmit !
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?

Eshtë ....mjaft ...
Keq shumë...
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
43,564
Pikët
113
ca lloj pihen atje
a ka lsd ,dmt , ayahuasca e kshu gjerash apo jo
 

Viking

“Ju flisni pas shpine,kur unë kthej kokën heshtni”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,448
Pikët
113
Ka nga të tëra të bëra e të pa bëra 😂
Shoqëria Shqiptare nuk drogohet janë një status më lartë thjesht shijojn substanca narkotike.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
43,564
Pikët
113
Ka nga të tëra të bëra e të pa bëra 😂
Shoqëria Shqiptare nuk drogohet janë një status më lartë thjesht shijojn substanca narkotike.
me siguri ca jan te demshime per nga menyra se si i bejne
 
Top