• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A eshte turp te jesh lesbike???

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,658
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Meqe numri i LGBT-ve eshte shtuar qamet ne Shqiperi e hapa kete teme si bicim sondazhi....

A eshte turp te jesh lesbike???

Po
Jo
Mbase

Une votoj Po, sepse keshtu me do qejfi e mos t'ju mbetet qejfi...p.s. meqe eshte hapur tema tjeter per mosdiskriminim....
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
13,048
Pikët
83
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Nuk u mbetet qejfi sepse homoseksualet perfshijne dhe lesbiket.
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
14,329
Pikët
113
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Ha ha ha inati ca ben -qesh-
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,893
Pikët
63
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Eshte njesoj sikur te pyesesh "sa e embel ishte bakllavaja qe hengri xhaxhai".
Duhen pyetur personat ne fjale nese e kane me turp apo jo.
 

Beaute

👸
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,653
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Jo nuk Eshte turp .

Për disa qe i kan qejf lesbiket Eshte shume gje é bukur biles .-mos-


P.s Anita pergjigja qe me kishe ber tek tema é seksit Te kundert . Lol
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
14,329
Pikët
113
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Jo nuk Eshte turp .

Për disa qe i kan qejf lesbiket Eshte shume gje é bukur biles .-mos-


P.s Anita pergjigja qe me kishe ber tek tema é seksit Te kundert . Lol
Kontakti eshte me i sigurt dhe pa pasoja ,si nje shtatzani e pa deshiruar lol... cfare ke te humbesh ahahah :p

Per ato qe e praktikojne nuk shoh asgje te keqe,sdqft femrat ne krahasim me meshkujt,jane me te lezecme edhe nuk eshte se ta vrasin syrin shume... :duku:
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
17,346
Pikët
113
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

C'na kenaqet! -nani-
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,059
Pikët
0
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

sa teme interesante. Po qe jane te bukura lezbiket dhe shum sexi...

Ju qe jeni expert te fushes,,bon vaki qe t kem shoncin me e provu nanji lazbike une apo vetem me femra shkojn kto te uruara..? D

Fiksim e kom me e provu iher nanjonen lale..D
 

Beaute

👸
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,653
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Kontakti eshte me i sigurt dhe pa pasoja ,si nje shtatzani e pa deshiruar lol... cfare ke te humbesh ahahah :p

Per ato qe e praktikojne nuk shoh asgje te keqe,sdqft femrat ne krahasim me meshkujt,jane me te lezecme edhe nuk eshte se ta vrasin syrin shume... :duku:
Per kte qeshtjen é shtatzanis ke te drejt lol .

Ama qe Eshte gje é peshtire Eshte ne Te dyja rastet .:p
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,041
Pikët
113
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

sa teme interesante. Po qe jane te bukura lezbiket dhe shum sexi...

Ju qe jeni expert te fushes,,bon vaki qe t kem shoncin me e provu nanji lazbike une apo vetem me femra shkojn kto te uruara..? D

Fiksim e kom me e provu iher nanjonen lale..D
Si shum I lekundur ti Rimi:D
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
13,048
Pikët
83
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

sa teme interesante. Po qe jane te bukura lezbiket dhe shum sexi...

Ju qe jeni expert te fushes,,bon vaki qe t kem shoncin me e provu nanji lazbike une apo vetem me femra shkojn kto te uruara..? D

Fiksim e kom me e provu iher nanjonen lale..D

Njelloj e kane :d
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
14,329
Pikët
113
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Per kte qeshtjen é shtatzanis ke te drejt lol .

Ama qe Eshte gje é peshtire Eshte ne Te dyja rastet .:p
Po ca peshtire aman,qejf do besh edhe pa merak...lirsho fare -qesh-

Sorry vec per te heq dyshimet qe mund te jene krijuar mbas komenteve pro :)) ,nuk kam nderru ende preferenca seksuale lol,kur ta bej do u'a ve ne dijeni patjeter :p
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,059
Pikët
0
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

Si shum I lekundur ti Rimi:D
mi Kleopatra, ktu qenke ti mi,,shyqyr mi se m kish mor malli me t lexu :)

quhet lekundje e pranueshme sepse ka te bej gjithmone me gjinine femerore, vec gjini nuk ngatrroj un lale edhe pse osht thjesht fiksim..:d
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,041
Pikët
113
Përgjigje e: A eshte turp te jesh lesbike???

mi Kleopatra, ktu qenke ti mi,,shyqyr mi se m kish mor malli me t lexu :)

quhet lekundje e pranueshme sepse ka te bej gjithmone me gjinine femerore, vec gjini nuk ngatrroj un lale edhe pse osht thjesht fiksim..:d
Si shum me fiksime je ti lale:D

Ketu jam ketu
Thnx Rimi:)
 
Top