• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A eshte turp te jesh lesbike???

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,689
Pikët
113
A e degjove ti se c’fare tha , apo thjeshte solle linkun? 😳
It is still a choice.

You chose either to GUARD the name of the perishing family OR to get married.

I do not feel sorry for them. Neither should you.

It would be a shame for them if someone showed remorse. They are brave. And they do not deserve pitty but HONOUR.

El
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,143
Pikët
113
It is still a choice.

You chose either to GUARD the name of the perishing family OR to get married.

I do not feel sorry for them. Neither should you.

It would be a shame for them if someone showed remorse. They are brave. And they do not deserve pitty but HONOUR.

El
u have a prb ... with definition and perceptions .

and no one is speaking about u feeling sorry here or not .

everyone trying to survive such strict rules of society...with no doubts are Brave , and the mass force should be punished .

Nth to be proud here .
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,048
Pikët
113
Meqe ra dhafja per qashtu gaygirlsa 😂 kur isha ke Lugina po degjoj dhafa per ate futbollisten e reprezentacionit zviceran nga Lugina qe humbi jeten vitin e kaluar ne nje liqe italjan.

Meqe kur humbi jeten ishte edhe nje futbolliste tjeter me te ne varke. Dhe perfundimi automatikisht doli qe ishin gay 😂 dyjat. Qfare bejne dy femra bashke me nje varke mes liqenit me ujera e me peshk 😜

Jo vetem qe eshte turp te jesh qashtu lesbogay pdhus edhe te te shajne per se vdekuri.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,143
Pikët
113
Dislike ta dhashe kur merresh me njerez te vdekur... shko e futi nje lavazh trurit .. sicko. Lool
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,048
Pikët
113
Ku merr vesh ti nga gjuha shqipe ke pakistani laxha e Bichin Game pallatit 🤔 te Queenit te Pakistanit 🤣

Pdhus qetra, menyrja e kadhezimit ne formen indirekte pra; tha njeri dhe kadhezoj qetri, nuk paraqesin mendimin e autorit te shkrimit.
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,335
Pikët
83
It is still a choice.

You chose either to GUARD the name of the perishing family OR to get married.

I do not feel sorry for them. Neither should you.

It would be a shame for them if someone showed remorse. They are brave. And they do not deserve pitty but HONOUR.

El
Bukuroshe ku e mesove anglishten ti?
 
Top