• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Do kisha deshire te dija nese dikush ka provuar te kete sukse ne dashuri permes internetit...Une mund ta quaj lidhje moderne te kohes..Njerezit takohen ne rruge,shkolle,universitet,ne pune etj...e pse jo edhe ne internet....E shikoj si shume normale dhe te mundshme...Eshte ndjenje e papershkruar,kur bisedon nje kohe te gjate me nje person,i tregon njeri tjetrit per gjithcka te rrethon dhe gjithe kjo do te mbetet vetem nje enigme po te mos ishte takimi...
 

ToNi

Super Anëtar
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
92
Pikët
33
Vendndodhja
41.1533° N, 20.1683° E
shiko mando, persa i perket ksaj teme doja te thoja qe shume programe apo website ne internet jane krijuar per te njohur njerzit ane e mbane botes. pra do te thote qe ti njihesh me te fillimisht ne chat apo forum dhe ne rast se te pelqen biseda dhe ke perputhje karakteresh gjithcka ndodh, megjithse dashuri pa qene face2face nuk eshte se mund te quhet kjo e internetit por ideja eshte qe dhe ketu lind nje ndjenj. dashurië mbase pelqim eshte me mire te themi :)

p.s ku te ka shku menja mer qen me hap ket temen pyppyppyp n
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

kemi degjuar qe egziston kjo lloj lidhje po akoma se kemi provuar
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Hmmm Normale ce Mundesh Te Duash Nji Person Ose Ta Respektosh Nqs Njifeni Nji Kohe Te Gjate Se Une Kam Respekt Per Ca Ce I Kam Njofur Ne Internet Por Ama "Ne Dashuri"
Hmm Se Di Nqs Bije Do Ju Them :p:p:p Por Eshte E Veshtire Sepse Te Duhet Te Jesh Afer
Atij/Asaj To Feel Them Close To U , Sepse Eshte Mundesia Ce Kur Te Takoheni Nuk Ju Pelqen Gjaku :(
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Varet. simpati/ nje lloj ngrohtesie dicka qe te terheq por dashuri se besoj you care about someone but because they are not close there is not much you can do
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,485
Pikët
113
Vendndodhja
𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Mando kjo eshte teme me te futme
mos na i boj mo kto gjona
:p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Hmmmmmmmmmm Sa Jom Menu Un Per Ket Tem Sa Jom Menu . Tani Te Dashurohesh Esht Cik Si E Pamundur Po Qe Te Lind 1 Ndjenje Simpatie As Qe DIskutohet :)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

"Pa Ndjenj Ska Dashuri, Pa Dashuri Ska Ndjenj " Ekziston Dhe Kjo Lloj Dashurie, Madje Le Te Themi Qe Eshte Dashuri Ne Sakrific Dhe Ndjenjat Jan te Medha ...!!!
 

GOC_LACJANE

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
ATY KU DUA
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Nuk besoj ne kete lloj dashurie, pasi sot eshte shume e veshtire te besosh personin qe ke prane e jo me personin qe jeton ne anen tjeter te botes, besoj se mund te jet vetem nje ndjenj kalimtare.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Po pse e boni kaq te pamundur se kuptoj :( tani ne pamje te par ashtu duket po fjala dashuri nepemjet internetit nuk do te thot qe vetem tu fol ne msn ene u dashurove .Mund ta njohesh ne internet edhe me pas lind nji ndjenje simpatie edhe nqs se e takon personin mund te biesh ne dashuri ska nonji gjo te pamundur, ne spo themi te dashurohesh me kompiuterin :D PO re po dashurohesh sa ne te semes :p ( sa kom fol yyyyy )
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Si Dihet Jan Dashuruar Plot Nepermjet Internetit
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Sentimente jan,, te bejn te ndihesh mir nganjeher nje fjal e bukur hi zemer si je yll :)
mah them se i besoj per aq sa e jetoj..
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
dhe po dhe jo varet nqs ekziston ne te du personat te bien ne dashuri vertet
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Kurre mos thuaj kurre gjithsesi personalisht nuk e besoj dicka te tille!
Eshte e pamundur te linde nje ndjenje e vertete,nje dashuri vetem ketu ne virtualtet! Jam mese dakord qe mund te linde njefare afeksioni,deshire per te komunikuar pambarimisht me nje person te caktuar,nje boshllek te vogel kur ai person nuk eshte ne linje per tu pergjigjur gjithsesi nuk mund te konsiderohet ndjenje e vertete! Eshte thjesht nje simpati,qe nese ushqehet me realitetin mund te dale dicka e bukur,perse jo ;)!
Ndonese jam paksa skeptike ...
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Hmm c`do te thot dashuri nepermjet internetit ?
Per mua pyetja duhet shtruar keshtu : Sa mendoni se do funksionoj nje lidhje e njohur ne internet. Sepse lidhje online ska kuptim.
 
Top