• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A i mbani premtimet?????

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Doja tju pyesja nese jeni tip
qe i mbani premtimet apo jo
une per vete gjithmone
po ju??
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

Persa kohe e premtoj dicka e bej dicka te tille me koshience te plote keshtu qe rrjedhimisht do e mbaj premtimin tim :)!
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: A i mbani premtimet?????

i haroj dreqkat
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

Nje nga gjerat me te forta ne karakterin tim. Kur premtoje, vetem vdekja mund te me ndaloje.
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

yyyy deklarate bombastike kjo lart OK :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

Persa kohe premtoj dicka kam bindjen qe mund ta permbush ate premtim! Fjala e premtuar mbetet ligj per mua dhe domosdoshmerisht do permbushet,do vendoset si primaritet kundrejt gjithckaje :)!
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

Gjithmone mundohem qe te mbaj premtimet e mia,dhe gjithmon premtoj per gjera te cilat un mendoj se mund ti permbush...
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

ufff jo gjithmon :) - e pranoj

nuk eshte faji im qe jam shum busy :O
jo se nuk dua, por jam bere shume harraqke :d
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

po i mbaj premtimet gjithmon edhe pse pak premtoj
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: A i mbani premtimet?????

Varet Sipas Mundesise qe na jepet sepse ka pas raste qe mbasi e kemi bere nje premtim te na dale nje problem me madhor se sa ai premtimi, ne te shumten e rasteve i mbaj premtimet e mia.
 
Top