• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A janë burrat të nevojshëm?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Përgjigjja pa dyshim është “Jo”. Burrat nuk janë të nevojshëm për gratë, të cilat nëse duan patjetër një fëmijë, mund t’u drejtohen mjekëve e metodave moderne të konceptimit artificial. Për gjithçka tjetër, meshkujt nuk janë tjetër veç gurë brenda këpucëve, pasi u druhen shumë partnereve të zgjuara apo me karrierë të suksesshme, e për më tepër gjithnjë kërkojnë që t‘i pengojnë në këtë kuadër. Një feministe e thekur amerikane dhe autore e bestsellerit “Kundër dëshirës sonë” shkruan: “Problemi kryesor është se nuk gjendet numri i mjaftueshëm i meshkujve të interesuar në një raport serioz dhe të barabartë në çift. Për më tej, liria që i është bërë faktorit ‘gei’, ka bërë që shumë burra të zgjedhin të jetojnë ashtu si duan, pra përkrah burrave të tjerë, gjë që ka çuar në pakësimin e lëndës së parë”.
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

qe kur u shpik vibratori, c'i doni me meshkujt:p mir e keni.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?


Përgjigjja pa dyshim është “Jo”. Burrat nuk janë të nevojshëm për gratë, të cilat nëse duan patjetër një fëmijë, mund t’u drejtohen mjekëve e metodave moderne të konceptimit artificial. Për gjithçka tjetër, meshkujt nuk janë tjetër veç gurë brenda këpucëve, pasi u druhen shumë partnereve të zgjuara apo me karrierë të suksesshme, e për më tepër gjithnjë kërkojnë që t‘i pengojnë në këtë kuadër. Një feministe e thekur amerikane dhe autore e bestsellerit “Kundër dëshirës sonë” shkruan: “Problemi kryesor është se nuk gjendet numri i mjaftueshëm i meshkujve të interesuar në një raport serioz dhe të barabartë në çift. Për më tej, liria që i është bërë faktorit ‘gei’, ka bërë që shumë burra të zgjedhin të jetojnë ashtu si duan, pra përkrah burrave të tjerë, gjë që ka çuar në pakësimin e lëndës së parë”.
Pse e fshite firmen juve?
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

Po jane,qe tju marresh mend e kokes dhe pastaj me finese ja u merr dhe lekat:
http://www.bunte.de/society/lothar-matthaeus-er-turtelt-wieder-mit-liliana_aid_22231.html
Ky idioti asnjehere nuk do veje mend,dhe me ironia eshte qe keto tre te parat flasin mire per te,sidomos e para zonja Silvia qe mendon: Lothar eshte tmerrersisht loyal dhe i gjindshem(i gatshem).Nganjehere pikat e tij me te forta............. i keqshperdorojne!Ka te ngjare qe AI ne dashuri deshton pasi qe pa meshire e shfrytezojne.Atij i duhet nje grua(femer) qe nuk e shperdoron emrin e tij si VIP,por qe i jep atij ngrohtesi dhe dashuri.Ai kete e meriton(uauh).I deshiroj qe per vitin e ri,miqesine tjeter ta mendoj(zgjedhi)me kujdes.
PS: per ate ish gruan e trete Serbe mos te shkruaj me mire.
Nejse behet fjale per te jashtmet femra.
Por te gjitha kalkulojne(perjashtimet jane te vecanta).
Pra jemi te nevojshem kur kemi leka..
Cmendoni juve femrat tona???
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

A janë burrat të nevojshëm?

Sa pyetje idioteske !
Sa argument banal !P.S Puffe_ pa keqkuptime..Origjinalin nuk e ke shkruajtur ti ;)
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,510
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

- Aman se mezi i kemi, ishalla nuk zhduken si specie- :S :p
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

me sa di une edhe per metoden e koceptimit artificial duhet speramtozoi i mashkullit...
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,510
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

- Sigurisht.... mary- :)
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
41,167
Pikët
113
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

hajde teme hajde :D


kush do beb? :p
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,510
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

- e moj ....por po na rralllohen, kane filluar te kthejne timonin ne te kundert, ne pergjithesi - :D
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,510
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

- Do i lidhim per kunji, u pa puna- :D :p
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
10,083
Pikët
113
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

ka per te shku lenda mashkullit si qumshti bletes :D
Do e kerkoni dhe sdo e gjeni po he :p
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,965
Pikët
113
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

Keto feministet e thekura si kjo e artikullit kane nevoje per disa seanca intensive tek psikologu.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

futja kote dmth! nje feministe thekur me siguri e thekur per meshkuj jo si feministe, per te shitur nje liber na del me keto teorira pa lidhje. :p
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
50,188
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?


Përgjigjja pa dyshim është “Jo”. Burrat nuk janë të nevojshëm për gratë, të cilat nëse duan patjetër një fëmijë, mund t’u drejtohen mjekëve e metodave moderne të konceptimit artificial. Për gjithçka tjetër, meshkujt nuk janë tjetër veç gurë brenda këpucëve, pasi u druhen shumë partnereve të zgjuara apo me karrierë të suksesshme, e për më tepër gjithnjë kërkojnë që t‘i pengojnë në këtë kuadër. Një feministe e thekur amerikane dhe autore e bestsellerit “Kundër dëshirës sonë” shkruan: “Problemi kryesor është se nuk gjendet numri i mjaftueshëm i meshkujve të interesuar në një raport serioz dhe të barabartë në çift. Për më tej, liria që i është bërë faktorit ‘gei’, ka bërë që shumë burra të zgjedhin të jetojnë ashtu si duan, pra përkrah burrave të tjerë, gjë që ka çuar në pakësimin e lëndës së parë”.
Përgjigjja pa dyshim është “PO”.
C'do lloj kukumjacke qe ne nje menyre apo tjetren keqperdoron te drejten e mendimit dhe fjales, nuk ben tjeter por i shton vetes gjasat per tu cuar te psikollogu (te spitali #17) ku per feministe te deshperuara nga jeta dhe thithja e c'do lloj produkti te bardhe apo 5fleteshi, Amerika ka boll, mjafton mos t'ia varesh.
BURR E GRUA MISH E THUA.......
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: A janë burrat të nevojshëm?

Burrat munden me qen Burreca ose Hamshor,nvaret se ne qfar kendi i shiqojm problemet...burrat hamshor mendoj se jan me te preferuarit tek femrat te cilat kan pasion dashurin dhe ngrohtesin,pra te perzgjedhim,zgjidh dhe merr!...
 
Top