• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A jemi ne shqiptaret rracista?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,622
Pikët
113
Vendndodhja
Secili mund te shpalosi mendimet e veta, per vete jam shume racist ndaj zezakve dhe aziatikve mduket sikur me hajn buken.
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,253
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Nuk besoj se shqiptaret jane racista ne pergjithesi , Une per vete jam racist vetem per 3 shtete
1) Serbia
2) Greqia
3)Izraeli
Greket me duket sikur me han buken ,Kurse Serbet Du me i shfarros nga faqa e dheut fare , per izraelin jam thjesht recist kshu dmth Nice fare:D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: A Jemi ne Shqiptaret Racista

Nuk eksiston fjala rracisem tek un, por ne disa rrethna kam pa qe shumica shqiptarve jan..
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
643
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Jeni raciste ë

Sa raciste jeni ju ë
personalisht sjam per perzierjet e racave

jepni mendimet tuaja pro ose kunder
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
459
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: A Jemi ne Shqiptaret Racista

Harro boten qe shumica nuk durojne dot zezaket ..(Kemi shembull konkret ne forum :p)

Por ne jemi rracist dhe me shqiptaret e tjere....nga sna degjon maloku, corapekuqi, katunari...ne sikur jemi lindur ne mes te Parisit...

Me acarojne ne kulm njerezit qe shikojne gunen dhe jo punen...
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
105
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Titulli: A Jemi ne Shqiptaret Racista

Ne sduam njeri tjetrin, kemi racizem brenda kufijve e kombesis sone e jo te fillojme analizen e racizimit me thell...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Jeni raciste ë

njerez jemi te gjith, dhe jam dhe sjam,, varet se mund te jesh raciste dhe me nje te bardh hipokrit sic kemi pa shumicen e rasteve e ta kalojm shum mir me njerz jo te rraces ton.. njerzit jan te gjith njelloj varet me ke flet..kjo tem sme pelqen troc...
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
643
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Jeni raciste ë

PUPA se ka fajin tema por fakti qe sa aftesi ke ti ta kuptosh
ktu sflitet per maredheniet me meshkujt lol por per me thell se kaq
flitet per racizmin qe ska lidhje me hipokrizin ose besnikerin ose sinqeritetin
racizmi esht diçka krejt tjeter :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Jeni raciste ë

ok stealth, dhe un nuk e di sa ke arrit ti ta kuptosh citimin e me lartshem timin, se kisha as ke djemt as ke tema qe mund te shpreh mendimin tim te lir me pelqen a jo, thjesht nqs e ke kuptuar nuk jam raciste.....me asnje.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: A Jemi ne Shqiptaret Racista

shqiptaret jan rracista me njeri tjetrin te tjert jan rracista ndaj shqiptarve..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: A Jemi ne Shqiptaret Racista

Jemi shum rracista ..dhe s'eshte per te qeshur po per te ardhur keq...sepse sduhet..te pakten ne jo..se kemi mbushur rruget e botes ..po nuk mendojme se eshte njesoj..si te jen te tjeteret rracista me ne...
po me e keqja eshte kur ne jemi jemi rracista mesh nesh..veri_jug_ e dava me te huajt ...sh sh sh keq :(
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
191
Pikët
0
Titulli: Jeni raciste ë

jo sjam,, zdo jem,,sdo doja te isha.
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: A Jemi ne Shqiptaret Racista

Neve asnjehere! Pervecse per jevgjit, zezaket, aziatiket, indianet, kaukazianet, pedersatat, baxhellat! He me thuaj, a mundet te quhemi rracista me kaq pak?lol
 
Top