• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A jeni fetarë apo jo?

A je fetar?


  • Total voters
    33

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
2,288
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Ateist dhe agnostik nuk jane e njejta gje? Perse i ke njesuar dhe nuk e dhe agnostik si opsion te trete?
 

Llaqi

Llaqi on dhi eir
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
1,033
Pikët
113
Besoj ne Zot , esht 1 dhe ska tjeter .
Puna e feve mduket me shum si parti politike 😊
 
Top