• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Po filloj une


Une per veten time jam e din dhe ju sa jam aktive ketu nje pjes te dites e kaloj ketu ne forum dhe me shume me pelqen te merem me forume sa me tjera gjera si chati e ku di une .....
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,097
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Tanii...te them e varur jo por me pelqen te shkruaj . Sa her qe jam para PC do i hedh nje sy Forumit :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Un s'varem nga askush nese hyj ne Forum hyj se me ben te ndihem mire..gjej ne te gjera interesante; mesoj gjera qe si di ..me pak fjale eshte bere si nje pjese e imja kaloj nje pjese te mire te kohes ketu ..ama un Varesi se quaj lol
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,097
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Un s'varem nga askush nese hyj ne Forum hyj se me ben te ndihem mire..gjej ne te gjera interesante; mesoj gjera qe si di ..me pak fjale eshte bere si nje pjese e imja kaloj nje pjese te mire te kohes ketu ..ama un Varesi se quaj lol
HHaha, ti po e ben ...Jo ush por Gomar :D ( dmth njesoj i bie nese nuk e di ket shprehje :D )
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

HHaha, ti po e ben ...Jo ush por Gomar :D ( dmth njesoj i bie nese nuk e di ket shprehje :D )
e di mi shtrig shprehjen e di po seshte njesoj tjesh e varur dhe te rrish si me zor kurse un rri me kenaqesi..pastaj ti e din un jam Indipendente lol
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Nthuq, eshte bukur kur lexon shume, diskuton e mbi te gjitha argetohesh ... Kenaqesi qe jam ketu !
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Absolutisht qe s'mund ta quaj varesi, thjesht momente te bukura te nderthururra me biseda interesante kur kemi free time ...
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Jo .
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Nuk jam i varur,po harxhoj kohe e leke, per internetin... e leke per komjuterin.
Si te thuash,kam blere guzhin e frigorifer... po nuk kam nevoje te ushqehem.
 

xfiles

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 29, 2011
Postime
15
Pikët
0
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Normale qe eshte varesi, shpresojme jo ne stad te avancuar.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,979
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Ka raste qe fiksohem kot se koti
sme jep asgje lafollogjia ne forum,
thjeshte ka momente qe dua te shfryj ndonje gje te dites dhe
mendoje se ne forum ste njeh kush atehere mund te shkruaj.
GJithesesi kerkoje qe virtualiteti mos te kushtezoje realitetin tim.

Nuk varem as nga forumi dhe as futem ne forum per ndonje anetare apo per ndonje qellim.....thjeshte kalim kohe .
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,600
Pikët
113
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Jo, mendoj se jo.
Thjesht kaloj pak kohë në mbrëmje dhe kaq.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Sbesoj thjesht heq merzin edhe stresin e jetes se perditshme.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,518
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Not really
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

....Ka ca kohe, qe hyj sapo zgjohem ne mengjes dhe para se te fle ne mbremje...
...duke menduar : *A do te mundem te rihyj perseri, diten e re, qe vjen...* (?!)

( i vetmi forum)....
 

Si1ri

Forced_ to_ Smile
Anëtar
Sep 16, 2016
Postime
1,206
Pikët
0
Vendndodhja
Mbrapa diellit
Përgjigje e: A jeni i/e varur për të shkruar në forume?

Jam antar dhe ne nja dy forume te tjere perveç ketij. Forumet e tjera jane me karakter teknik qe kane lidhje me punen ndersa ketu eshte i vetmi forum me karakter shoqeror, nqs mund ta cilesoj keshtu. Jam perher log in sepse i perdor vetem ne PC e punes. Ne momente qetesie, boshlleku, pushimi "humbas" kohen me diçka aktive dhe antistres per mua.
I varur? Nuk do e thoja, perkundrazi sepse momentin qe le punen shkeputem dhe nga bota virtuale.
 
Top