• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A Jeni Vetvetja?

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Munohna mu kon vetvetja deri n'maksimum po dikush qe m'njef miir munet me diit ma shum...p.sh munet mi pa reagimet e mija edhe i vren se ku jom vetvetja edhe ku emitoj dikë.....po sa m'perket mu menoj qe jom vetvetja edhe nuk dal jasht saj kuurrr
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Ehe, posi JO, jemi o si s`jemi ?!

jam VetjaVet !

haaaaaaaapshuuuuuuuuu, m` falni , jam icik fare si me ..... grip :(

:p
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

gjithmon jam!~nuk ndodh kurr e kunderta!sepse jam shum gjaknxeht dhe regoj shum shpejt!tregoj kush jam ne cdo situat te ndryshem qe ndodh!
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

daniel00

-boh-Nuk them dot gje per Vehten e Vehtes Tende !tallafere


:p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Vallahi une ne tastiere e kam pak larg i nga e.
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Jam vetvetja...nganjehere:))
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Une sapo i pickova i cik dhe e konfirmoj qe jom DBH dora vet!

:D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Deri ne kto momente ,kshtu me duket sikur jam:p

Me von te shofim.meqense po na hy ne vit i ri:D:D
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,680
Pikët
113
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Jam si jo,madje edhe nforume.
Kur shoh disa qe vec bejn lajka thjesht qesh.
Eh sa te shtirur jeni o njerez.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,552
Pikët
113
Përgjigje e: A Jeni Vetvetja?

Jam!! Sidomos kur me kap frika. :D
 
Top