• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A ju duken shqiptarët njerëz interesantë?

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
32,919
Pikët
113
me vlera historike ... nje nga gjuhet me te vjetera ne bote etc
 

crux

Super Anëtar
Anëtar
May 21, 2021
Postime
53
Pikët
33
Ka nje shprehje ne shqiperi: artilerine fute ke veni. Edhe mos u nis nga vetja te gjykosh te tjeret. Se del gafil.

Sugjerim dashamires ky. Tani je i lire te shprehesh. Ose jo. :)
Une nuk te sugjeroj asgje, vazhdo me stereotipin tend.

Ps. Azem Hajdari dikur beri nje deklarate te tille, shqiptaret jane 3 milione prej te cileve, 1 milione jane komuniste, 1 milione spiune dhe 1 milione hajdute. Dikush( nje gazetar) e pyeti, tek cili grup e fut veten?
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
11,425
Pikët
113
Une nuk te sugjeroj asgje, vazhdo me stereotipin tend.

Ps. Azem Hajdari dikur beri nje deklarate te tille, shqiptaret jane 3 milione prej te cileve, 1 milione jane komuniste, 1 milione spiune dhe 1 milione hajdute. Dikush( nje gazetar) e pyeti, tek cili grup e fut veten?
Rroft Azem Hajdari. Rroft ne gazetari. :D
 

crux

Super Anëtar
Anëtar
May 21, 2021
Postime
53
Pikët
33
Nejse se s'kam ndermend te caj trapin me hajvanlleqe.

Tollovituni me paradokse.

Frojdi vdiq pa na e shpjeguar dot se cfar problemi kane ne tru ata qe shajne rracen e tyre.
 
Last edited:

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
8,240
Pikët
113
Perfundimisht, Shqiptaret jan interresant sepse edhe ne fshatrat me the thella diku disi nje rromance vlon.
shqiptaret jan njerz te thjeshte, kjo i ben romantik.
 
Top