• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? dhe pse?
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Po normale qe na intereson, sepse personi nuk ndryshon aq lehte, dicka qe e ka bere do e beje prap ...ketu e kam fjalen per tradhtine etj..
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
me intereson thjesht per ta ditur cfar i ka ndodhur ne jete
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

normale se do me intereson se nga ajo do mesoj shume gjera per ate person edhe pse eshte e kaluar por ndikon
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Jo , te gjithe kemi te kaluar , te kapemi pas saj sdo na ler te ecim perpara . Rendesi ka e ardhmja gjerat ne vijim .
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Aspak , e kaluara eshte e parendesishme, sic thote dhe ajo fjala urte ( te shkuara te harruara)me intereson e tashjma e vazdimi per te ardhmen.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Val, gjithçka në jetë e ka një çmim. Për gabimet e së kaluarës duhet paguar edhe një çmim.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Val, gjithçka në jetë e ka një çmim. Për gabimet e së kaluarës duhet paguar edhe një çmim.
po nese jeni ju ai qe keni gabuar? do te veteflijoeshe?
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

BATO i bie qe per gabimet e se kaluares mos jetojme te tashmen dhe te ardhmen ? Aspak , cdo njeri e meriton nje shans te dyt , ama ta perdori si duhet e jo te bej te njejtin gabim.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Kryeplaku said:
po nese jeni ju ai qe keni gabuar?
Nuk e përjashtova veten nga kjo. Të gjithë njerëzit paguajnë çmimin për gabimet që bëjnë.


.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Val, po të ecim me këtë logjikë, i bie që edhe në të tashmen të veprojmë me papërgjegjshmëri, sepse do të kalojë e do të harrohet, dhe rëndësi ka e ardhmja.

Të thashë, çdo gjë që bëjmë në jetë ka një çmim që e paguajmë në mënyra të ndryshme.
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Me intereson!
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Patjeter. Nuk dua te kem supriza te pakendshme kur te kem nje tufe kalamaj me te.
P.sh Kam dal me njerin njehere dhe fakti qe ai kishte qene shume fanatik me te fejuaren e tij, dhe e la per arsye se i kishin dale fjale mamase se saj dhe jo asaj, fliste shume per karakterin e tij, dhe c'jete te priste me te. Ai e tregoi me krenari, por per mua tingelloi "mbathja nje ore e me pare". :O
Me intreson te di ato qe mund te demtojne lidhjen time ne te ardhmen, ato qe kane te bejne me karaterin e tij. Ka qene i dhunshem, kriminel, drogaxhi, parazit, Don zhuan. Pastaj se sa i toleroj une eshte tjeter gje.

Pastaj se ku ishte , me ke ishte, sa here ishte, s'me intereson shume. ndac ti tregoj ndac jo.
 

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
676
Pikët
63
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Nuk ka rendesi e kaluar por e ardhmja.
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Te gjitheve u intereson e shkuara e partnerit, por jo te gjitheve, ketu bej pjese edhe une, u intereson se me sa eshte lene apo ke ka tradhetuar. Ose me mire nuk do ishte ky i fundit nje element vleresimi ose themelor per vazhdimin e lidhjes. E shkuara e nje personi eshte themelore per ta njohur ate si person.
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Jo fare. Me intereson e ardhmja ?
 
Top