• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 3

  BATO

  ______
  • Postime
   5,944
  • Rezultati i reagimit
   98
  • Pikët
   0
 • 2

  WALCHIRIA

  Best Of Me
  • Postime
   4,175
  • Rezultati i reagimit
   4,184
  • Pikët
   113
 • 2

  Kryeplaku

  Kryeplak From Albania
  • Postime
   1,761
  • Rezultati i reagimit
   37
  • Pikët
   0
 • 1

  Geri

  half man, half amazing 33 From 𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
  • Postime
   2,484
  • Rezultati i reagimit
   4,582
  • Pikët
   113
 • 1

  kukulla

  Anëtar i ri From Italy
  • Postime
   102
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  patrokli

  Anëtar i ri
  • Postime
   155
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 1

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 1

  ARIS

  Anëtar i ri
  • Postime
   187
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 1

  [email protected]

  V.I.P
  • Postime
   5,280
  • Rezultati i reagimit
   661
  • Pikët
   113
 • 1

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 1

  Pirati

  makeyourday and myday holiday !
  • Postime
   14,744
  • Rezultati i reagimit
   6,463
  • Pikët
   113
 • 1

  Poshnjari

  Kontribues
  • Postime
   606
  • Rezultati i reagimit
   352
  • Pikët
   63
 • 1

  INFINITY

  Looks DO Kill
  • Postime
   158
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 1

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,082
  • Rezultati i reagimit
   67
  • Pikët
   0
 • 1

  iDeA

  DiNaMiKe From BLITZKRIEG
  • Postime
   2,417
  • Rezultati i reagimit
   7,690
  • Pikët
   113
 • Top