• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A ju pelqen Xenforo?

A ju pelqen xenforo?

  • Po

  • Jo

  • Mire por eshte i ngaterruar

  • Eshte me i lehte nga cka prisja


Results are only viewable after voting.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,939
Pikët
113
Vendndodhja
Dje e pastrova dhe pastaj ishte ok. Sot serish i njejti problem. Duhet ta pastroj cdo dite si duket.
Kete problem e ke nga cel apo lap top ?
 

Artin

V.I.P
Anëtar
Jun 9, 2020
Postime
192
Pikët
63
80% te forumeve shqiptare e mbajn ket script, shtrohet pyetja pse?
Është më i lirë si çmim për ta blerë, si dhe më i lehtë për t'u mirëmbajtur.
Ky është mendimi im, por Mandi mund të japë një përgjigje më të saktë.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,939
Pikët
113
Vendndodhja
Është më i lirë si çmim për ta blerë, si dhe më i lehtë për t'u mirëmbajtur.
Ky është mendimi im, por Mandi mund të japë një përgjigje më të saktë.
Eshte e vertet qe eshte me i lire si licens, por opsionet qe te ofron xenforo nuk i ofron askush tjeter. Plus style jane responsive dhe i mundeson te gjithe ta shfletojn forumin nga tel pa problem. Me pak fjale eshte me i miri per kete kohe.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,939
Pikët
113
Vendndodhja
Per mendimin tim Xenforo ka të mirat por dhe të këqijat e tij.
Nga ana vizuale vBulletini më pëlqen më shumë, flas për versionin e ri 5, por me ç'shohim tani të gjitha forumet kanë kaluar ose po kalojnë tek Xenforo.

Kam vënë re një problem të vogël, që nuk di e kam vetëm unë apo dhe të tjerë.
Kur hyj në forum, hyj menjëherë, pas asnjë problem. Kur dal, nuk bëhet. Faqja ngrin, vonohet shumë dhe nuk tregon nëse ke dalë.
E kam provuar me shfletues të ndryshëm, si Firefox, Opera ose Chrome, e me të gjithë ndodh e njëjta gjë.
Pershendetje @Artin , problemi ne fjale u zgjidhe. Mund ta testosh , nqs e ke prap si problem mund ta raportosh ketu.

Mandi
 
Top