• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A ju tremb e ardhmja....

sweet

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2009
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
NE HENE ME YJET
A keni frike nga e ardhmja ??
Shpesh na tremb e panjohura cdo te ndodhe si do te jete e ardhmja ,si do jete jeta ime a do takojme personat e duhur ne jete etj...
Cmendoni ju per kete ???:)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
mua sme tremb e ardhmja le te vi si te vi rendesi ka te jena mire vet pa te tjerat jane gjera qe regullohen:D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: A ju tremb e ardhmja....

vallaj se vras trunin 12 me ri sahati :p
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: A ju tremb e ardhmja....

Jo !
Nese do rrish me Friken e te nesermes do te thote te Harrosh te Tashmen
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: A ju tremb e ardhmja....

Absolutisht jo !
Jam nje natyre qe me terheqin enigmat dhe shpresoj qe e ardhmja sikurse edhe momentalja te me dhurojne mistere pozitive edhe situata qe te di ti konfrontoj si gjithmone :)!
 
Top