• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A ka byjrum...???

Status
Temë e mbyllur.

Adi

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 21, 2010
Postime
5
Pikët
0
O mire se ju gjej t'gjithve...
Jom ADi nga Gjilanii...pleqnija ja ka nise mem rrok...i pa martum...
tjera sene si t'jeni t'interesum mos ngurroni te na shkruani...:p:p:p
 

Adi

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 21, 2010
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: A ka byjrum...???

...flm per mikpritjen...
...e me ty pak ma nalt meje kom pune hala une...:p:p:p:p
 

Adi

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 21, 2010
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: A ka byjrum...???

"...o spo du n'forum po du live..." :S:S:S:S:S
 

Adi

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 21, 2010
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: A ka byjrum...???

...a muj me i pa formularet...:p:p:p: qfar kushte duhet me plotesu...
kallxom me naj teme tjeter se spo e bojme chit[chat ktuuu
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: A ka byjrum...???

Mire se erdhe Adi kalofsh sa me mire ketu.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: A ka byjrum...???

O mire se ju gjej t'gjithve...
Jom ADi nga Gjilanii...pleqnija ja ka nise mem rrok...i pa martum...
tjera sene si t'jeni t'interesum mos ngurroni te na shkruani...:p:p:p
hahaahh Adi mire se erdhe sa per pleqni mire qenke ti se na duhet penzioni yt me investu pak ne kete forum se me ti qenke nje kemb ne dhe nje permbi dhe hahahh shaka uroj tja kalosh bukur ;)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top