• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A keni bere sakrifica per dashurine??

Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,288
Pikët
113
Përgjigje e: A keni bere sakrifica per dashurine??

E fillum gjithe dashni me mumen time, ene slame ferre e qoshe pa brimuar ! Mire deri ktu, pastaj erdhen kalamajt, çeku gjenim ndonje ferre dhe ja vlonim, mir fare edhe deri ketu, masanej zeqineja filloi tuj mi dal pazarit te pare se fillo nga ojnat, dhe se fundmi tani ne pleqeri duhemi aq shume sa kur kollitem me thote vdeksh, dhe kur kthehem ne shtepi e solle kaptinen!
Por prap nuk e di pse me sjell ilaçet ke koka nqs me do kaq shume sa thote vdeksh sa here kollitem?
Na bone lomsh. Zeqineja birren ta jep para, me apo pas ilaceve? :D
 

Zana

🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
34,139
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A keni bere sakrifica per dashurine??

Une kam bere, por nuk e shkruaj ketu.
Pse ? :confused:

E shumta qe kam bere... i jam pergjigjur ndonje mesazhi, kur nuk lejohej perdorimi i tel. looool

Tek Sakrificat hyn edhe kjo. loool

Nuk me pelqen te rrezikoj/sakrifikoj thelle e thelle, ne emer te dashurise. Pak nga pak fillojne manipulimet, e kushedi ku perfundon.

Dashuro me syte & mendjen hapur.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,735
Pikët
113
Përgjigje e: A keni bere sakrifica per dashurine??

Ktu o lezeti se masi kom tha domixhanin e pij per shplarje te uruaren.


I gjithe problemi eshte qe ai nolt ste jep tru qe ne fillim te besh pazar se zinxhiri pantallonave do ishte dyqan qe ne fillim dhe sdo njihej veresie.
Thonë dy koka janë më mirë se një. Por për meshkujt është pak problem qo thënia Se kur dy meshkuj (koka) janë bashkë përplasen dhe si githmonë fitimtar del ai që e do gjënë tani alasekond. Nuk do habitesh nëse Zoti del të jetë i gjinisë femërore. Na e kan bo me hile mër daj.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
10,735
Pikët
113
Përgjigje e: A keni bere sakrifica per dashurine??

T paskam ra m qaf kot

epo duhet e uruara pas nje rruge aq te gjate :)
Kush e di si ja hedh kanës Cobain mbas disa birrave.

"Kështu kalojnë ditë
Muaj vite dhe një jetë
Vjen një ditë zgjohesh me thinja
Kjo dashuria jonë nuk vdes"

apapapa çerefrymëzimi m'ka dhon. Kam me e bo kang, e ktu do jemi po nuk u bo hit fare.
 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
21,056
Pikët
113
Përgjigje e: A keni bere sakrifica per dashurine??

Ju qekeni te gjithe bored me love ..lool
E vertet eshte pas i fare kohe behet e merzitshme ne fakt :D
 
Top