• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

a me pranoni ne ket shoqeri

Status
Temë e mbyllur.

PRADA

Anëtar i ri
Anëtar
May 22, 2010
Postime
9
Pikët
0
Vendndodhja
ne HAPSIR
pershendetje ...

si e sapo ardhur mendoj qe duhet te bej nje prezantim

jam prada nga kosova

kam te perfunduar fakultetin

jam i punsuar

jam i pa martuar

HOBI muzika dhe puna

vend ndodhja. ne hapsir

ju pershendes pa dyshim qe mir dot kalojmi ne ket forum

per me shum info. ne ditet ne vazhdim
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,894
Pikët
113
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

Nga mua je willkommen.
Mirese erdhe,ja kalofsh mire
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

Mire se na erdhe Prada,kalofsh mire mes nesh.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

mire se erdhe, dhe ja kalofsh sa me bukur ne forum..:D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

Forumi s'ka përcaktuar kushte për askënd, që në momentin që regjistrohesh je definitivisht i pranuar.

Mirë se erdhe në forum, kalofsh sa më mirë në pranin e anëtarëve.
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

Mire se erdhe.
 

PRADA

Anëtar i ri
Anëtar
May 22, 2010
Postime
9
Pikët
0
Vendndodhja
ne HAPSIR
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

flm nga ju per miprritje

popo padyshim qe mir dot kalojmi

flm nga ju qe vizitoni shtipen time
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

pershendetje ...

si e sapo ardhur mendoj qe duhet te bej nje prezantim

jam prada nga kosova

kam te perfunduar fakultetin

jam i punsuar

jam i pa martuar

HOBI muzika dhe puna

vend ndodhja. ne hapsir

ju pershendes pa dyshim qe mir dot kalojmi ne ket forum

per me shum info. ne ditet ne vazhdim

hahahaahhaahahah mire qe paske gjete pune se me keto te dhena sa doja me te pranu ke puna ime ne firmen time se qenka dhe me fakultet menjehere do te pranoja si bashkpuntori ri hahhahah ( shaka)


ok pak shaka ishte te uroj mire se ardhje ne forumin ton ja kalofsh sa me bukur ....
 

PRADA

Anëtar i ri
Anëtar
May 22, 2010
Postime
9
Pikët
0
Vendndodhja
ne HAPSIR
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

hahahaahhaahahah mire qe paske gjete pune se me keto te dhena sa doja me te pranu ke puna ime ne firmen time se qenka dhe me fakultet menjehere do te pranoja si bashkpuntori ri hahhahah ( shaka)


ok pak shaka ishte te uroj mire se ardhje ne forumin ton ja kalofsh sa me bukur ....

popo e kuptoja qe shaka te thëm qe une jal i lindur per shaka

ndersa per pun sedi qfar firme kie por nese ke nevoj per menaxher mundem te vie 1 muaj e kie pa pages

por shpejtoje procedurat nese deshiron te vie ne firmen tuaj sepse jam ne pritje te lajmrimit edhe per nje pun tjter

studimet ligjeratat i kam te perfunduara por me pun i zën pak edhe nuk kam mundur te diplomoj me koh keshtu qe kam edhe 4 provime per te diplomuar

mfal qe te citova antar i nderuar
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

popo e kuptoja qe shaka te thëm qe une jal i lindur per shaka

ndersa per pun sedi qfar firme kie por nese ke nevoj per menaxher mundem te vie 1 muaj e kie pa pages

por shpejtoje procedurat nese deshiron te vie ne firmen tuaj sepse jam ne pritje te lajmrimit edhe per nje pun tjter

studimet ligjeratat i kam te perfunduara por me pun i zën pak edhe nuk kam mundur te diplomoj me koh keshtu qe kam edhe 4 provime per te diplomuar

mfal qe te citova antar i nderuarhahahah ok ok me vjen mire qe e paske kuptu shakan sa per pune shif mbaroj provimet njehere :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,157
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: a me pranoni ne ket shoqeri

Mire se erdhe PRADA kalofsh mire midis nesh.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top