• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A mendoni se aborti është zgjidhje?

A mendoni se aborti është zgjidhje?


  • Numri i votuesve
    16

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
1- Absolutisht kunder pasi eshte nje krim
2- Jam pro abortit vetem kur rrezikohet shendeti i nenes
3- Jam pro abortit vetem ne raste abuzimi seksual
4- Jam totalisht pro abortit
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: A mendoni se aborti është zgjidhje?

Jo ne asnje menyre
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: A mendoni se aborti është zgjidhje?

personalisht jam kunder abortit, por nuk mund te gjykoj absolutisht njerezit qe vendosin te bejne abort.. jo te gjithe jemi njesoj e jo te gjithe kemi te njejtat mundesi e reagojme ne te njejten menyre..
nese do te vinte puna per te votuar per nje ligj atehere do votoja pro, sepse cdonjeri duhet te jete i lire te vendos per vetveten
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: A mendoni se aborti është zgjidhje?

Varet nga konteksti..Ne pêrgjithesi nuk jam kunder, por kur sheh veshtiresite e disa cifteve per te bere femije dhe te tjere qe nuk i duan, kjo me fut ne mendime..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: A mendoni se aborti është zgjidhje?

Do votoja per piken tre ABSOLUTISHT.
Per te tjerat varet nga rrethanat???
Nuk e di,por do e kisha peng tere jeten: veprova drejt apo gabim?
Nejse,une jam mashkull femrat e llogjikojne me mire duhet apo jo.
lg.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Kunder:):)
Nje grua qe ben dicka te tille nuk e meriton ta quash femer.
Monster.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
E po te ngelja do e mbaja :):).
Kur te ngel,do te te bej me dije:D.
Po nese goca jote 15 vjece ngel pak shtatezane cdo beje ?
Po nese ti e martuar me trè kalamaje ngele pak shtatezane me komshiun e gabuar pa dashje cdo beje ? :d
Po te kishe 6 femije e te ishe e varfer ne pike te hallit cdo beje ?

Po ngele te gezosh po mua sme duhet ta di :p
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Po nese goca jote 15 vjece ngel pak shtatezane cdo beje ?
Po nese ti e martuar me trè kalamaje ngele pak shtatezane me komshiun e gabuar pa dashje cdo beje ? :d
Po te kishe 6 femije e te ishe e varfer ne pike te hallit cdo beje ?

Po ngele te gezosh po mua sme duhet ta di :p
Nuk jemi kaq kurva jo:):)
Na fal per ciltersine tkeqen:d:d.
Jo do ta them se mos te ngel hatri pastaj.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Nuk jemi kaq kurva jo:):)
Na fal per ciltersine tkeqen:d:d.
Jo do ta them se mos te ngel hatri pastaj.
Keto jane gjera qe ndodhin per kedo.
Ai rasti 15 vjecares ndodhe dhe ska lidhje me kurven.
Ajo me komshiun ndodhe por jo domosdoshmerisht kan lidhje me kurven sepse mund edhe te kesh burre kurve. .nejse
E fundit ska lidhje fare me kurven se ke bere 6 kalamaj ne martesen tende por se perballon dot te shtatin.


TY te respektoje per ciltersine por sme ben as ngrohte as ftohte se te gjitha ne cdo rast ashtu thone nuk près te thuash ndonje gje tjetër. ..Se mos te ngelet hatri :p
 
Last edited:

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,800
Pikët
113
Eshte zgjidhje, sidomos atehere kur femra mund te jete e stresuar nga puna, jeta, hallet apo partneri.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
39,320
Pikët
113
Nje her qe do e beja e mbajta ..lol
Dmth se kam provuar e sbesoj qe do e bej.
I am from elbasan :d
 
Top