• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A mendoni se perben ndonje rrezik qe te ngarkosh ''raw DNA data''.

rolex

Super Anëtar
Anëtar
Aug 4, 2014
Postime
689
Pikët
43
Vendndodhja
Tirane
Kam bere testin e ancestry DNA per djalin tim dhe mendoj ti ngarkoj ne Genomelink.com ku mund te marr informarcione shume interesante rreth personalitit , inteligjences , shendetit etj.

Do doja mendimin tuaj nese perben ndonje rrezik ose me sakte a bej gabim nese ngarkohet ''raw DNA data'' neper sajte te tjera ne internet per te marre me teper informacione rreth DNA?
 
Last edited:

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,910
Pikët
113
Përgjigje e: A mendoni se perben ndonje rrezik qe te ngarkosh ''raw DNA data''.

mos gabo, se ta vjedhin ancestryn edhe e qesin ne forum, sikur kane bere testin :D edhe te shkojne leket per shelgje :D
 

﴾®﴿

Super Anëtar
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
494
Pikët
43
Do doja mendimin tuaj nese perben ndonje rrezik ose me sakte a bej gabim nese ngarkohet ''raw DNA data'' neper sajte te tjera ne internet per te marre me teper informacione rreth DNA?
varet se perse do ti perdorin tani ose ne te ardhmen keto te dhena.

mos na dali ndonje si hitleri & atehere do ti kemi keq punet

-mendon-
 
Top