• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A mund të ndryshohet një burrë?

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Vetem ata qe skan karakter ndryshon ose adoleshentet , nje burre me 2 R te mdhaja nuk behet asnje here loder e femres .
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Nese don vertet dike...ben effort ti korigjosh t'metat e tua...sepse te korrigjosh t'meta dmth te ti japesh rrugen e duhur asaj lidhje qe ke me ate person


Gjithashtu ..do shtoja te eces me miresi ..si humb kurr vlerat e te qenit BURR me 2 RR ;)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,004
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Vetem 50 lekshat mund te ndryshojn....
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Shqip ju lutemi , cdo postim ne gjuhe tjera do merret per ofendim ose spam . Ju Flm.

po cte bejm ne te shkrete ce nuk e dijm gjuhen mire ?.....Une do postoj ne shqip sa te kem mundesi....por kur ngeli , do ja fus anglisht !!!!!!!!!!!! Kshu qe ju kerkoj falje ....
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
kot nuk thon "ujku qimen e nderron por zakonin se harron" !!!:p
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

vec mashkulli nuk ndryshon kurr mund te perpunohet pak por jo te ndryshoje dhe ate perpunim me nje kohe te caktuar e ka sepse kur do,ai do e nxjerri koken,,,
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,597
Pikët
113
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Ai mund te ndryshoje por jo te ndryshohet!
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Personaliteti...mund te rrezohet(mohotet) dhe mund te ndertohet nje tjeter. Karakteri mund te ndryshohet,...pra...?

Asgje seshte e pamundur...ashtu si edhe e pamundura eshte asgje!
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Shume kollaj, mjafton ti frysh/flasesh tek veshi embel, me stil :)
 

Kulpra

A.
Anëtar
Jul 19, 2012
Postime
4,796
Pikët
0
Vendndodhja
Në syrin e ëndrrave
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Une them se nje burre po te doje te ndryshoje ndryshon vete, pa ndihmen e katalizatorit femer.
Nuk do doja ta ndryshoja se si ishte: aman disa gjera estetike psh qe sdo me pelqejne nuk do ia le pa thene.
Eksperienca tregon se sa me shume t'ju thuash aq me ters i marrin, madje edhe kur ua thua si mike -fershellen-
 
Top