• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A mund të ndryshohet një burrë?

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,031
Pikët
48
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

po mer si jo..hajd se po i fusim nje t gjdhendur te zdrukthtari ene po e bojm si pun e pinokut..ppp

kam par gra (femra) te ndryshojne por burra jo..!
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,880
Pikët
63
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Ja ndryshon mollaxhiu (ky lart)??
Mendjen mengjes drek dark ti bije fyellit -qesh-
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,031
Pikët
48
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Ja ndryshon mollaxhiu (ky lart)??
Mendjen mengjes drek dark ti bije fyellit -qesh-
e po hajd e mbushi mendjen femrave pa..qe thone ...

ehh po ta kem une ate ai ndryshon ne vend me mua...

ha ha hajde hajde po ske per t ik mos se do t rrej menja se do me ndryshosh e vec kur t kujtohesh qe ke arrit 80 vjece ..pppp
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,880
Pikët
63
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

e po hajd e mbushi mendjen femrave pa..qe thone ...

ehh po ta kem une ate ai ndryshon ne vend me mua...

ha ha hajde hajde po ske per t ik mos se do t rrej menja se do me ndryshosh e vec kur t kujtohesh qe ke arrit 80 vjece ..pppp
Ste kuptova...cme duhet mua se ndryshon ti a jo :))
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
50,619
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

jo nuk ndryshohen koke mushk jan te gjithe :p
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,880
Pikët
63
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

haha nuk e kisha me ty jo se ti e di qe me pelqen keshtu si jam..ppp

ne fakt nuk duhej te me kuptoje..p :d
Si mashkull qe jam i interesuar te gjinia femerore.. -qesh-
Me Beauten e kishe more? -pis-
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
48,574
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Nje burre ...jo te gjithe :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,904
Pikët
113
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Une them se nje burre po te doje te ndryshoje ndryshon vete, pa ndihmen e katalizatorit femer.
Nuk do doja ta ndryshoja se si ishte: aman disa gjera estetike psh qe sdo me pelqejne nuk do ia le pa thene.
Eksperienca tregon se sa me shume t'ju thuash aq me ters i marrin, madje edhe kur ua thua si mike -fershellen-
E keni fituar betejen,ose <luften> me mire...
PS: biro e rregullove traktorin?
Po baba.
Beji shurren baces.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,479
Pikët
113
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Vetem krijuesi i plotefuqishem mund ta bej. :)
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

Ku ka burra sot? Kan ndryshuar u be ca kohe :D
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
7,141
Pikët
113
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

une mendoj se po tja arish ta ndryshosh nuk do ta duash me
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,689
Pikët
113
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

I Thojne nje shprehje ujku qimen e nderron po zakonin se harron
 

Poeti

Anëtar i ri
Anëtar
May 2, 2011
Postime
4,510
Pikët
0
Vendndodhja
Ferizaj-Kosovë
Përgjigje e: A mund të ndryshohet një burrë?

E dashuroni nje burre, sepse eshte ai cfare eshte, pastaj provoni qe ta ndryshoni dhe me nuk e doni, sepse nuk eshte ai i njejti ne te cilin ishit dashuruar...Djalle o pune, kush te iu bije ne fije, kur as vet nuk e dini cka doni!
 
Top