• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 14

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 11

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 5

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,017
  • Rezultati i reagimit
   64
  • Pikët
   48
 • 3

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   642
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   18
 • 3

  zirconium

  V.I.P
  • Postime
   16,871
  • Rezultati i reagimit
   118
  • Pikët
   63
 • 3

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,334
  • Pikët
   113
 • 2

  LoLiTa

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   116
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 2

  unlovely

  Anëtar i ri 34 From Lost in the air
  • Postime
   483
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  ChocolatE_DiamonD

  *BitterSweet* From Where you cant tell me what to do
  • Postime
   458
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   0
 • 2

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,236
  • Rezultati i reagimit
   12,376
  • Pikët
   113
 • 2

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   10,324
  • Rezultati i reagimit
   1,773
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,004
  • Rezultati i reagimit
   11,609
  • Pikët
   113
 • 1

  Spring

  Anëtar i ri
  • Postime
   45
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Kryeplaku

  Kryeplak From Albania
  • Postime
   1,761
  • Rezultati i reagimit
   37
  • Pikët
   0
 • 1

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,290
  • Rezultati i reagimit
   2,055
  • Pikët
   113
 • Top