• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A mund te dashuroje nje prostitute?

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
A mund te dashuroje nje prositute?

Shume vajza shqiptare per arsye te ndryshme moren rrugen e prostitucjonit!
A mendoni se keto femra qe merren me kete lloj sporti(profesioni), mund te dashurojne nje dite?
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Te gjithe kane ndjenja, po dhe ato dashurojne!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Ndjenja nuk njeh asnjë llojë barikade... Të mundohemi të shtrojm argumenta, arsye, rrethana e çdo gjë, sërish ndjenja është më e fort. Gjithçka mund të ndodhi... Never say never! :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Prost.eshte per fat te keq "profesion".
Ushtrohet me ndergjegje apo ushtrohet nen forcen e dhunes dhe shperdorimit te "tutorit" ska rendesi, por eshte perhere "degradim" shpirteror,e me tej i personalitetit, i karakterit(pasoja te pakthyeshme).Femra prostitute mund te "urreje" cdo mashkull....
Dashuria eshte sublime..eshte ndjenje..!
Mendoj se dashurojne por ...me shpirt te copezuar...(kjo fjale me erdh nder mend tani).
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Kushdo me ke dite qe ka ardhur e kupton qe Prostituta sot shifet me ate syrin negativ, po askush se llogjikon apo e ven ate ne vendin e duhur pervec Asaj qe e ka perjetuar dicka te tille..megjithate mendoj se ka ardhur koha ta shohim me sy tjeter e me idene qe kushdo ka ndjenja pse jo dhe nje Prostitute...

Si dal Kunder as Pro sepse svihem dot ne ato pozita se fale zotit se kam kaluar ate experience po ne fund te fundit Femra jan dhe Ato e mendoj se din te dashurojne me shume se sa Ne ..
.Arsyeja...sepse dine te bejn ndryshimin e Sex_it me pagese, spontan dhe dashurise ;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

A mund te dashuroje nje prositute?

Shume vajza shqiptare per arsye te ndryshme moren rrugen e prostitucjonit!
A mendoni se keto femra qe merren me kete lloj sporti(profesioni), mund te dashurojne nje dite?
Do te pergjigjesha.n.q-se do te kishte dhe meshkuj prostitute!
Aty do ti shikonim dhe femrat e ndershme.
Por ne perspektive aty do arrihet...................................................
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Do te pergjigjesha.n.q-se do te kishte dhe meshkuj prostitute!
Aty do ti shikonim dhe femrat e ndershme.
Por ne perspektive aty do arrihet...................................................
Dhe ti mendon se nuk ekzistojne meshkuj k**va ..;)
megjithese sjan experience e provuar nga Ne po e kemi pare e po e shohim cdo dite!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Dhe ti mendon se nuk ekzistojne meshkuj k**va ..;)
megjithese sjan experience e provuar nga Ne po e kemi pare e po e shohim cdo dite!
Nuk e di,po nuk pate eksperience..
Mir provohe,okay .....
lg
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Mendoj une qe nje femer mua me le shume te kuptoje???
Ngaqe me ndihmoi( es geht nicht um geld,aber dass begreifst du nicht)
falas(bescheuerd ist relativ).
Por u mundua,dhe nuk kerkoi .......
E kote te llapesh
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Nuk e di,po nuk pate eksperience..
Mir provohe,okay .....
lg
Se kuptova kete postimin tend.. .un jeten time e kam ndertuar kjo eshte vetem nje tem :)
SystemA
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?
Mendoj une qe nje femer mua me le shume te kuptoje???
Ngaqe me ndihmoi( es geht nicht um geld,aber dass begreifst du nicht)
falas(bescheuerd ist relativ).
Por u mundua,dhe nuk kerkoi .......
E kote te llapesh

Mos valle ngaterrove temen me kete? Ishte nje poezi apo Mesazh se per keto jan 2tema kastile :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Se kuptova kete postimin tend.. .un jeten time e kam ndertuar kjo eshte vetem nje tem :)
SystemA
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?
Mendoj une qe nje femer mua me le shume te kuptoje???
Ngaqe me ndihmoi( es geht nicht um geld,aber dass begreifst du nicht)
falas(bescheuerd ist relativ).
Por u mundua,dhe nuk kerkoi .......
E kote te llapesh

Mos valle ngaterrove temen me kete? Ishte nje poezi apo Mesazh se per keto jan 2tema kastile :)
Une nuk llogjikoj nje femer.
Une preferoj(njejes mashkullore) nje qe me jep shprese,apo falas me ndihmon(dhe nuk behet fjale per kete)
Troc: ishte njera ketu.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

Nuk llogjikohet nje femer????????????
Perse?
Nuk besoj,,,,,,,,,,,,,,,,
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: A mund te dashuroje nje prositute?

e lexove link? klik e flasim lirshem ke ajo tema spo tregon aspak arrogance sepse je brenda temes *Femer* po jo *Prostitut* kupton?
se kam idene fare,dhe sme intereson
 
Top