• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :P

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Une po provoj te shkruaj te paren , tjetri te pergjigjet me sy mbyllur edhe te shohim nese do merremi dot vesh

Sa per te mos e bere çorbe ndihmojeni tjetrin kur te shihni rezultatin :)


Pershendetje dylbedghete ajtarebe ne linje , dhg es orivihe

Pershendetje dymbedhjete antareve ne linje , dbh ec provoje

:d :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Per tu qe shkruan ne erresire po , pastaj provo pak me fkate e tia pso do dalin jajajaja

Per ty qe shkruan ne erresire po , pastaj provo pak me gjate si do dalin hahahaha
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Danielo, hapi syte dhe lexo ketu me poshte. :D

Naten e mire dhe gkumin e embel. Shkoni flini se u be vone dhe necer do coheni heret. :D
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

ka ngaterrj space bar , lol

kur shkruj shkurt vetem nje germe gabim heee :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

gjumin e embek dbf n te dakte jn,j ne enderr ke bi me hile ;o

gjumin e embel dbh te dalte ujku ne enderr , ke bo me hile :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Sy mbull jo duke pa ekranin k esjte veshtiresi pliuis :p

Sy mbyll jo duke pa ekranin , eshte veshtiresi plus :p


hahahaha
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Mire jo keq , merret vesj m) k ôre se erdje ,e teme

mire jo keq , merret vesh , mire se erdhe ne teme

haha
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,519
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Hajt pta mz kzmabz tz mabrz haha

Hajt pra, me kemeb te mbare

Mire se tz ghrta Da,iel :D

Mire se te gjeta Daniel :D
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Ti qenke kliente e more , sa qef e paske z haha

e mire

ee jo keq , po permirsohem :d
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Ste kam pare akoma asbhe gabul ty n grrrr

S'te kam pare akoma asnje gabim ty grrrr

:O doli gabel fare haha
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

sHPEJEGOM I?TERESA?T . /O?D TE SJPKEGOJE SHUKE . /P

Ups paskam pas caps lock te shtypur haha

Shpjegim interesant , mund te shpjegoje shume , :)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

pyjet jane te gjekberta n lume,kte te kulliar , por ti ke per te ecur , mikera kilometra perpa se te flesj

pyjet jane te gjelberta , lumenjte te kulluar , por ti ke per te ecur , mijera kilometra perpara se te flesh .

:)
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,519
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Szluy , popiull qe shkryn me su mbykk

Salut, popull qe shkrun me sy mbyll lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Ku dhe si ? :O
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Teme interesante kjo, por kur shpenzon kaq kohe sa shpenzojme ne perpara kompjuterit eshte veshtire te besh ganbime ortografike. Tani ndonje tek tuk normalisht lejohet por perjgithesisht kam pershtuypjen se shumica jone do te ishim te sakte.
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Teme interesante kjo, por kur shpenzon kaq kohe sa shpenzojme ne perpara kompjuterit eshte veshtire te besh ganbime ortografike. Tani ndonje tek tuk normalisht lejohet por perjgithesisht kam pershtuypjen se shumica jone do te ishim te sakte.
Elushe,dojna nje demonstrim!!....
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,379
Pikët
113
Përgjigje e: A mundeni te shkruani fjaline me sy mbyllur ? :p

Ja une nje me sy te mbyllur.

Pershendes Danielin dhe Elushen, Gehmiun dhe gjithe te tjeret qe jane online.
 
Top