• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
A mendoni se keto (dhe jo vetem ata por edhe te gjithe te tjeret qe nuk jane te listuara) sherbimet online te kete ndikim ne nje marredhenie dhe ndoshta i martuar?


komenti juaj ne vazhdim....
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?
Pervec MSN skam anje nga keto tjerat..po un msn hyj me fol me Miq kshuqe ska pse ndikon ne Dashuri 1
e 2 di cfare bej kshuqe jam e qet!
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,680
Pikët
113
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

Hmmm se besoj,pasi ne fb shumica njerzve vejn fotoi fallco ose genjejn nese njeriu svaret nga fbja i bie qe dashuria tjet harmonike e asnjue mos ta luaje
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

e mi , ishte per ate kohe atehere ehee . Tani as qe i bohet llaf . :)
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

Ndikojm si nuk ndikojn,ne faqet e fejsbukut te Tunes,Saliut dhe Shkendies perveç tastit Lajkut ke dhe Llovin.
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

kuj i plasi
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

Ka edhe menyre tjeter , te dashmit/dashmes si çon ftes per friend.:D
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

Vedat bajrami says perpara qiftet kane vene kurore ne Komune tani ne Facebook
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,282
Pikët
0
Përgjigje e: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj etj..?

Çeshtje karakteresh nga te dyja palet. Shumica i vuajne keto aplikacione sepse eshte ajo ndienja e natyrshme e kopshtit tend dhe kjo i perfshin te dyja gjinite pa dallim.
Gjithsesi e thashe ne fillim eshte çeshtje karakteresh, dmth besimi qe une kam tek ajo/ai dhe perkushtimi qe nese nuk eshte sjell edhe fikjen e zjarrit.
Flirti eshte problemi dhe pasoja eshte karakteri se deri ku shkon.
 

Iluzionisti

V.I.P
Anëtar
Jan 9, 2020
Postime
2,347
Pikët
113
Une kam fb ku me ndjekin shume...? skam istagram apo platforma te tjera, ja edhe ketu ne forum qe shkruj naj here naj gja..

Ne lidhje me pyetjen se di une jam beqar kur te martohna ta po ta them
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,553
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
tani dhe ciftet I thon njeri tjetrit ,.. hajde bejme virtual se kshu sna pelqen me lool
sic më tha dikush një ditë. Tash të gjitha llafet po kryhen në virtualitet. Në takim nuk po ka cka të diskutohet, ... që i bie në takim "prej fjalëve në vepra".

@PuffetiNa hajde merr pjesë në temën tënde. si mendon tash pas 10 vitesh?
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,238
Pikët
113
Apapa MSN. E kam pasur nje llogari me emer te femres ne msn, me duket Blerina. Tre shoke i kam nxjerre ne takim te biblioteka ne te njejten kohe me kete Blerinen.

Te veshur, te krehur, te rregulluar.. kur shkojne te vendtakimi e takojne njoni-tjetrin por Blerina askund... dhe nuk i tregojne njoni tjetrit pse kane dal aty. Secili tu rrejt... jo po e pres nje shok, jo dola me shetite etj.

Ne fund u shfaqa une.. Blerina.

Nuk ma kane fal as sot. Lol
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
17,983
Pikët
113
Apapa MSN. E kam pasur nje llogari me emer te femres ne msn, me duket Blerina. Tre shoke i kam nxjerre ne takim te biblioteka ne te njejten kohe me kete Blerinen.

Te veshur, te krehur, te rregulluar.. kur shkojne te vendtakimi e takojne njoni-tjetrin por Blerina askund... dhe nuk i tregojne njoni tjetrit pse kane dal aty. Secili tu rrejt... jo po e pres nje shok, jo dola me shetite etj.

Ne fund u shfaqa une.. Blerina.

Nuk ma kane fal as sot. Lol
???? sa qesha , hallall ?
 
Top