• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

A perdorni droge?

A perdorni droge ?

 • Jo,se kam provuar e sme intereson

  Votes: 87 67.4%
 • Vetem Nje Here

  Votes: 12 9.3%
 • Thjesht kur qellon,ne festa e raste

  Votes: 17 13.2%
 • Perdorues i rregullt

  Votes: 13 10.1%

 • Numri i votuesve
  129

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Un Naiher Kur Ka Noi Feste Qe Jam Bo Tap Dhe Sdi Ca Po Pi Mo :D
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: A Perdorni Drroge ë

Dhe un vetem ndonjeher per ndonje fest mund te pi:)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,712
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A Perdorni Drroge

Tani ktu sjeni shum te sakte me pyetjen.
Droga ka shume lloje.
Un votova perdorues i rregull se edhe cigarja droge eshte :p
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Re: A Perdorni Drroge ë

Me raste po doza te vogla :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: A Perdorni Drroge ë

Ene Un BAr Nonjiher . CrOn po te jet ene cigarja drog i bi te jena te gjith drogaxhinj ne e :p:p lool
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: A Perdorni Drroge ë

Ndonjehr Kur Behemi Grup E Ndezim Ndonjer :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

jam kundera!
skam nevoj edhe keshtu si jam e gjej veten ne terezi :D kisssssss ..

shpresoj qe dhe juve mos ta perdorni!
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

kundra droges nuk kam provu noj here as nuk di ca eshte hajde ka noj njeri qe do na boj noj vize tashi ta provojme here:d
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Nese hyne duhani tek drogerat, vetem me kete substance kam abuzuar. Nuk kam futur asnje lloje droge tjeter ne trup. Shume veta mund te ken perdorur ne shoqerin time, po asnjehere s'kam qene kurioz te provoje dicka qe mund te krijosh varesi dhe me pas te shkaterrohesh apo me keq te vdesesh.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

myteeeeee mdrrog kokaine looool
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: A Perdorni Drroge ë

Un votova se kam pire se sme intereson..po kur tha hax0r skeni ven detaje ..cfaqe lloji dhe kategorire..sepse ka substanca te ndyshem..cilesi te ndryshme..ka dhe duhan qe eshte si drog..qe ketu perdoret..ne menyre te rregullt;) per mos permend shtete te ndryshme..qe e pin si pim ne cajin apo kafen :D
Gjithashtu bashkangjitem me hax0r dhe Romanisti(nforme shakaje kjo ) dhe nform pytje ...Futet duhani ne kete evenement? Nese po..i bie t'jemi ber dru ather..sepse duhan kam pir ;)
 
Top